Ülevaade

Tegutseme täiskasvanute keelekoolituse valdkonnas juba aastast 1994. Tänaseks oleme kasvanud üheks juhtivaks keeltekooliks Tallinnas. Meil saab õppida 19 keelt  kaheksas õppevormis ja keeleõppijaid on meil aastas üle kahe tuhande.  Multilinguas tegutseb ühtekokku üle seitsmekümne õpetaja, kellel on vastav erialane kvalifikatsioon ning arvestatav kogemus oma valdkonnas. Meie õpetajad on oma ala asjatundjad. Seda kinnitab ka keeleõppijate positiivne tagasiside ja soov samade õpetajate juures jätkata.

Pea pooled Multilingua kursustest toimuvad erinevates ettevõtetes. Meie heade koostööpartnerite hulka kuuluvad näiteks Swedbank, SEB, Meriton Hotels, Skype, Tallink, Riigikantselei, Fujitsu, Stora Enso, Eesti Loto, Coca-Cola Hellenic jpt.

Kuna iga klient ja keeleõppija on erinev, siis meie pikaajalised kogemused ja lai valik võõrkeeli, õpetajaid, õppevorme ja –materjale võimaldab olla piisavalt paindlik, et iga meie koostööpartner ja keeleõppija leiaks endale sobivaima lahenduse  võõrkeelte edukaks omandamiseks.

Keeled

Viime keeleõpet läbi erinevatele tasemetele järgnevates keeltes: eesti, hiina, hispaania, hollandi, inglise, itaalia, kreeka, norra, poola, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome, taani ja vene keeles.

Keeletasemed ja õppemeetod

Keeleõppe ja testimise aluseks on Euroopa Nõukogu poolt välja töötatud keeleoskuse tasemed. Lähtume õpetamisel kommunikatiivsest õppemetoodikast. See tähendab, et keeletundides arendatakse kõiki keele osaoskuseid (rääkimist, kirjutamist, lugemist, kuulamist, grammatikat), kuid põhirõhk on rääkimisoskuse arendamisel, et õppijad saaks kindluse võõrkeeles suhelda. Selle saavutamiseks hoiame oma kursustel ka õppijate arvu gruppides väikese. Üldjuhul on gruppides 4-5 või 6-8 õppijat. Nii on igal õppijal maksimaalselt rääkimisaega ja võimalus keelt tunnis piisavalt praktiseerida.

Õppevormid

Õppevormi valik sõltub koolitatavate vajadustest, arvust, eesmärgist ja ettevõtte eripäradest. 

  • Firmasiseseid koolitusi võib läbi viia nii minigrupi- kui ka grupiõppes.
  • Viime läbi nii suhtluskeele kursuseid kui ka tööalaseid ja spetsiifilisemaid erialakeele kursuseid.
  • Alati pole otstarbekas korraldada kursuseid oma ettevõttes – võite oma töötajaid saata ka meie avatud kursustele.
  • Kui erinevatel põhjustel on regulaarselt toimuvatel kursustel osalemine keeruline, võivad sobida ka erinevad veebipõhise õppe vormid. Pakume selleks maailmas laialt tuntud Tell Me More keeleõppeportaali võimalusi.
  • Juhtivtöötajate keeleoskuste lihvimiseks viime läbi individuaalset keeleõpet mugavalt õppija kontoris või Skype’i teel.
  • Organiseerime ka 1-3-nädalasi intensiivkursuseid grupi- või individuaalõppes otse keelekeskkonnas meie mainekate koostööpartnerite juures välisriikides.

Kursuste maksumus

Meie eesmärgiks on läbi viia kvaliteetset keeleõpet konkurentsivõimelise hinnatasemega. Olenevalt õppevormist ja õppijate arvust grupis jääb akadeemilise tunni hind vahemikku 26-28€ (millele lisandub käibemaks).

Võtke meiega ühendust, kui soovite testida või parandada oma töötajate keeleoskust ja leiame selleks lahenduse, mis arvestab paindlikult Teie ettevõtte vajadusi ja eripärasid.

Kirjutage või helistage koolitusjuhile Eike Lebbinile eike@multilingua.ee tel. 640 8542; 51990737 või täitke allolev vorm ja saadame Teile pakkumise.

Küsi pakkumist.