Esimesed sügiskursused algavad 10. septembril

august 18, 2014

Uudiskirja_pilt_logoga_600x250Sügissemestri avame Multilinguas sel aastal 10. septembril, mil algavad esimesed sügiskursused. Uued kursused on sügissemestril algamas ka oktoobris ja novembris.

Hetkel on kodulehel registreerumiseks avatud septembrikuu kursused:

– inglise, eesti, soome ja vene suhtluskeele kursused tavagruppides (6-8 õppijat grupis);
– inglise tööalase suhtluskeele kursused tavagruppides (6-8 õppijat grupis);
– hiina, hispaania, hollandi, itaalia, kreeka, norra, portugali, prantsuse, rootsi ja saksa suhtluskeele kursused minigrupiõppes (4-5 õppijat grupis).

 

Miks tulla Multilingua keeltekooli?

Õpid igapäevaseks suhtlemiseks tarvilikku keelt. Kursustel on põhirõhk rääkimisel ja suhtluskeele praktiseerimisel, seejuures arendatakse siiski kõiki keele osaoskusi (rääkimist, kuulamist, kirjutamist, lugemist ja grammatikateadmisi).

Õpid väikestes õppegruppides. 4-5 või 6-8 õppijaga grupid võimaldavad igale õppijale tunnis piisavalt rääkimisaega, et õpitut praktiseerida. Väike grupp võimaldab ka teemade valiku osas olla paindlik.

Õppeprotsessi keskmes oled Sina ise. Õppeprotsess on kahepoolne koostöö õppijate ja õpetajate vahel, seega keskenduvad kursused ka Sinu huvidele ja keeleõppevajadustele.

Multilinguas on head ja tunnustatud õpetajad, kes tagavad õppetöö kvaliteedi. Meie õpetajad on pikaajalise ning mitmekülgse kogemuse ja erialase ettevalmistusega spetsialistid ja seda kinnitab ka meie õppijate positiivne tagasiside kursustele.

Hubane õhkkond. Multilinguas on sõbralik, töine ja mõnus õhkkond. Meil on motiveeritud õppijad ja õpetajad ning tunnid on stressivabad ja lõbusad.

Usaldusväärsus. Oleme suhtluskeele kursuseid ajaga kaasas käies täiskasvanutele korraldanud juba 20 aastat. Õppijate tagasiside on läbi aastate olnud väga hea ning viimaste aastate statistilised õppijate rahulolu ülevaated on nähtavad ka meie kodulehel.

Valik tundide toimumisaegu erinevatel keeletasemetel. Kursuseid korraldame nii päevasel kui ka õhtusel ajal ja ka nädalavahetustel. Registreerumisel saad ära märkida endale sobivad toimumisajad ja püüame neid maksimaalselt ka arvesse võtta.

Maksad alles siis, kui kursus on alanud. Et saaksid esimestes tundides näha, kuidas kursus ja selle tase Sulle sobib, saadame arve alles siis kui oled juba paar esimest tundi kohal käinud. Kursuste eest saab soovi korral tasuda ka osade kaupa.

Ja veel: registreerudes enne 6. septembrit, on kursused kuni 50€ soodsamad.

 

Kursuste kohta saab infot Multilingua kodulehelt, telefonil 640 8540 või e-posti teel info@multilingua.ee.

Vaata kursuseid ja registreeru. 

 

 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga