Kinkekaart või Tell Me More Online õpe lähedasele inimesele kingituseks

detsember 13, 2013

Kui otsid oma kallimale või pereliikmele kingitust, millel on pikaajaline väärtus, siis  kingi talle meie keeltekooli kinkekaart või Tell Me More keeleõppeportaali 6-kuuline litsents, et ta saaks oma keeleoskusi täiendada.

Kinkekaart
Kinkija saab kaardi väärtuse ise määrata ning selle saajal on vabadus oma kingitust realiseerida just temale sobivalt: huvipakkuva keele ja kursuse saab ise valida. Kinkekaart kehtib aasta aega. Telli kinkekaart telefonil 640 8540, e-posti teel info@multilingua.ee või tule Multilinguasse aadressil Pärnu mnt 16, Tallinn.

Tell Me More veebipõhise õppe paketid
Rahvusvaheliselt palju tunnustust pälvinud Tell Me More Online on hetkel kaasaegseim veebipõhine keeleõppelahendus, mis ühendab endas interaktiivsed tipptehnoloogiad nagu kõnetuvastus ja suulise kõne analüüs, videod, rollimängud, vahetu tagasiside õppetegevusele jpm. Võimalusterohke portaal sobib hästi iseseisvaks keeleõppeks neile, kel elutempo kiire ja liikuv. Tell Me More´is saab õppida inglise, hispaania, itaalia, saksa, prantsuse ja hollandi keelt.
Telli Tell Me More internetipõhise keeleõppe pakett.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga