Kolm head inglise keele online sõnaraamatut

juuni 2, 2014

Inglise keele jaoks on loodud tohutul hulgal erinevaid veebipõhiseid õppematerjale ja muidugi ka sõnaraamatuid.  Milliseid neist siis kasutada? Valisime välja paar inglisekeelset online sõnaraamatut, mis on mahukad ja põhjalikud.

1. Thefreedictionary.com  – Suurepärane  veebileht, mis koondab enda alla palju kasulikku, teiste seas mitmekesise valiku inglise üld- ja erialakeele veebipõhiseid sõnaraamatuid. Thefreedictionary.com lehelt leiab tegelikult veel ka teiste keelte sõnaraamatuid ja palju huvitavat keelealast ajaviidet. Soovitame kindlasti selle veebilehega tutvuda nii keeleõppijatel kui ka õpetajatel.

2. Oxfordlearnersdictionaries.com. Sellel lehel on kokku pandud Oxford Advanced Learner’s Dictionary  ning OxfordAdvancedAmericanDictionary. Oxfordlearnersdictionaries.com lehel on olemas:

  • Inglisekeelsed sõnu seletavad definitsioonid;
  • Näited, kuidas neid sõnu lausetes kasutada;
  • Kuulamiseks nii briti kui ka ameerika inglise keele hääldused.

3. Natuke teistmoodi lähenemisega on erinevad visuaalsed sõnaraamatud, näiteks Merriam-Webster Visual Dictionary Online. Olemas on nii sõna, pilt kui ka definitsioonid. Koondab enda alla erinevad teemad igast eluvaldkonnast.

 

Loe meie blogist ka nõuandeid inglise keele õppimiseks. 

 

Foto: Shutterstock

Foto: Shutterstock


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga