Kümme põhjust, miks valida Multilingua keeltekool

jaanuar 5, 2015

Foto 191. Õpid igapäevaseks suhtlemiseks tarvilikku keelt. Suhtluskeele kursustel on põhirõhk rääkimisel ja suhtluskeele praktiseerimisel, seejuures arendatakse siiski kõiki keele osaoskusi (rääkimist, kuulamist, kirjutamist, lugemist ja grammatikateadmisi).

2. Õpid väikestes õppegruppides. 4-5 või 6-8 õppijaga grupid võimaldavad igale õppijale tunnis piisavalt rääkimisaega, et õpitut praktiseerida. Väike grupp võimaldab ka teemade valiku osas olla paindlik.

3. Õppeprotsessi keskmes oled Sina ise. Õppeprotsess on kahepoolne koostöö õppijate ja õpetajate vahel, seega keskenduvad kursused ka Sinu huvidele ja keeleõppevajadustele.

4. Multilingua keeltekoolis on head ja tunnustatud õpetajad, kes tagavad õppetöö kvaliteedi. Meie õpetajad on pikaajalise ning mitmekülgse kogemuse ja erialase ettevalmistusega spetsialistid ja seda kinnitab ka meie õppijate positiivne tagasiside kursustele.

5. Hubane õhkkond. Multilinguas on sõbralik, töine ja mõnus õhkkond. Meil on motiveeritud õppijad ja õpetajad ning tunnid on stressivabad ja lõbusad.

6. Usaldusväärsus. Oleme suhtluskeele kursuseid erinevates keeltes ajaga kaasas käies täiskasvanutele korraldanud juba 20 aastat. Oleme aastatega kasvanud üheks juhtivaks keeltekooliks Tallinnas, kus saad õppida 15 erinevat keelt. Keelekursustel osaleb aastas keskmiselt 1000 keeleõppijat. Õppijate tagasiside on läbi aastate olnud väga hea ning viimaste aastate statistilised õppijate rahulolu ülevaated on nähtavad ka meie kodulehel.

7. Mugav asukoht kesklinnas. Multilingua asub Vabaduse väljaku juures, kus on väga hea ühistranspordi ühendus ning läheduses ka mitu südalinna soodsaima hinnaga parklat. 

8. Valik tundide toimumisaegu erinevatel keeletasemetel. Kursuseid korraldame nii päevasel kui ka õhtusel ajal ja ka nädalavahetustel. Registreerumisel saad ära märkida endale sobivad toimumisajad ja püüame neid maksimaalselt ka arvesse võtta.

9. Maksad alles siis, kui kursus on alanud. Et saaksid esimestes tundides näha, kuidas kursus ja selle tase Sulle sobib, saadame arve alles siis kui oled juba paar esimest tundi kohal käinud. Kursuste eest saad soovi korral tasuda ka osade kaupa.

10. Ja veel: registreerudes enne 8. jaanuari on kursused kuni 70€ soodsamad.

 

Vali keelekursus ja registreeru. 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga