Uudised

Miks eelistada Multilingua tõlkebürood?

detsember 18, 2015

Tõlkebüroo puhul hindavad kliendid kiirust, professionaalsust ja paindlikkust.

Et mitte ise ennast kiita, uurisime tegeliku pildi saamiseks oma klientidelt, mida nemad hindavad tõlkebüroo valikul. Nagu ühest suust kinnitavad nad, et tähtsal kohal on professionaalsus ja kiirus ning siis veel see X-faktor… ehk personaalne ja paindlik lähenemine igale kliendile. 

Plastikakirurgiale spetsialiseerunud MM Kliinik on Multilingua klient juba aastast 2009. „Olen ise kunagi Multilingua keelekeskuses võõrkeeli õppinud ning peale usalduse tekkimist oli sama firma kasutamine tõlketöödeks loogiline jätk. Täiesti tundmatu, kuid võib-olla odavama tõlkebüroo kasutamine on minu jaoks mõeldamatu. Tõlkebürood peab usaldama!“ rääkis Liina Malva MM Kliinikust.

Et tõlgitavad materjalid varieeruvad lühikestest ja löövatest reklaamlausetest mitmeleheküljeliste tootekirjelduste ja ametlike dokumentideni, peavad tõlkijad olema paindlikud ja end tõlgitava materjaliga kohandama. „Eesti Kennelliidu tõlkevajadused ei ole tõlkefirmale just kõige mugavamad. Palju on spetsiifilisi termineid, tekstid eeldavad heale keeletunnetusele lisaks ka valdkonna tundmist ning tõlkeid palume tihti üsna lühikese tähtaja jooksul,“ selgitas Eesti Kennelliidu büroo sekretär Elo Lindi ja lisas, et tõlketööde teostamisel on Multilingua alati kiire, paindlik ning professionaalne. „Boonuseks on ka inimlikult soe ja sõbralik kliendisuhtlus,“ märkis ta.

Ka Liina hindab väga meeldivat teenindust tõlkekorraldajate poolt, kes mõjuvad tõlkebüroo visiitkaardina vahetu ja konkreetsena. „Alati peetakse lubatud tähtaegadest kinni. Tänu neile jääb vahel selline petlik mulje, et tekstid tõlgivad ennast ise. Multilingua tõlkebüroo on kindlasti üks parimaid tõlkebüroosid Eestis,“ kinnitas ta.

Eeltoodule tuginedes julgeme me ise ka öelda, et Multilingua Tõlkebürood kasutades ei pea muretsema, kas tekstid saavad ikka õigeks ajaks tõlgitud. Saavad! Ja teie saate keskenduda oma põhitööle.

Täname oma kliente ja loodame jätkuvalt edukale koostööle ka järgnevatel aastakümnetel!

Gloobus_raamatud_sinine


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga