Multilingua laiendab oma õppevormide valikut

august 16, 2010

Septembrist toob Multilingua turule uued Multi-More kursused, mis on samm edasi hetkel Eesti keelekoolitusturul pakutavatest suhtluskeele ja kombineeritud õppe võimalustest. 

Multi-More kursus on kombinatsioon auditoorsest grupiõppest ja veebipõhisest iseseisvast tööst. Nimelt kasutatakse harjumuspärastele väikestes gruppides toimuvatele keeletundidele lisaks veebipõhist õpiportaali Tell Me More, mis hõlbustab õppija iseseisvat tööd. Personaalne õppekava portaalis on kooskõlas rühmatundidega klassiruumis ning seda saab kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Rahvusvaheliselt palju tunnustust pälvinud Tell Me More Online on hetkel kaasaegseim veebipõhine keeleõppelahendus, mis ühendab endas interaktiivsed tipptehnoloogiad nagu kõnetuvastus ja suulise kõne analüüs, videod, rollimängud, vahetu tagasiside õppetegevusele jpm. 

Tell Me More veebipõhist keeleõppeportaali  saab septembrist Multilinguas kasutada inglise keele õppimiseks, peagi lisanduvad ka itaalia, prantsuse, hispaania, saksa ja hollandi keel. Lisaks Multi-More kursustele saab veebipõhist õpiportaali kasutada ka individuaal- ja Multi-Skype õppe ning firmasisese koolituse läbiviimisel. Personaalne õppekava Tell Me More’is toetab keeletundides õpitut  ning see aitab õppematerjali efektiivsemalt kinnistada. 

Loe Multi-More kursustest siit.

Tutvu Tell Me More õpiportaaliga siin.

Küsi lisa telefonil 640 8540 või e-posti teel info@multilingua.ee.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga