Multilingua pani õla alla Getter Jaani Eurovisiooni ettevalmistusele

mai 10, 2011


getter 004_resizeMultilingua toetas Getter Jaani Eurovisiooni ettevalmistust ja selle raames täiendas Getter Jaani ja tema management alates märtsist Multilinguas oma inglise keele oskusi.
  Kuigi esmane eesmärk inglise keele koolitusel oli valmistuda eesootavaks Eesti esindamiseks Eurovisioonil, jätkab Getter oma keeleoskuste täiendamist Multilinguas ka peale lauluvõistlust.

Multilingua juhataja Malle Nei sõnul tuli otsus Getteri ettevalmistusi toetada ja inglise keele koolitust korraldada üsna kiirelt, sest ettevõtmise eesmärk oli igati positiivne ning kattus Multilingua väärtustega.  “Multilingua eesmärk on propageerida elukestvat õppimist. Hindame rahvusvahelisi ülesastumisi ja Eesti tutvustamist rahvusvahelisel areenil, sest võõrkeelte oskus on nö uks laia maailma ja loodame, et eestlased jäävad oma võõrkeelteoskustega maailmas positiivselt silma.”

Getter Jaani manager Tambet Mumma lisas, et koolitaja valik langes Multilingua kasuks, sest tema arvates on tegemist oma valdkonnas ühe tunnustatuima tegijaga. Ta lausus: “Tahtsime piiratud aega arvestades nö kindla peale välja minna ja usaldasime Multilingua professionaale.”

Getter Jaani tänas vahetult enne ärasõitu koolituse korraldajaid: “Olen väga tänulik oma managerile Tambet Mummale ja Multilinguale, kes võimaldasid mul inglise keele koolitusel käia. Ma ei tundnud ennast mugavalt ingliskeelseid intervjuusid andes, kuid nüüd lähen Eurovisioonile palju enesekindlamalt. Suur suur aitäh õpetaja Evelyn Soidlale.”

MULTILINGUA KEELEKESKUS  on üks juhtivaid keelekoolitusfirmasid Eestis, pakkudes keelekoolitusi alates aastast 1994. Multilingua keeltekoolid asuvad nii Tallinnas kui ka Riias. Multilingual on aastas ligi 1000 keeleõppijat ja õpetatakse üle 10 erineva keele. Multilingua eesmärk on pakkuda paindlikku, kaasaegset ja kvaliteetset keeleõpet ning propageerida elukestvat õpet.

GETTER JAANI (sünd. 1993) on Eestis hetkel menukaim noor artist, kes võitis hiljaaegu ülekaalukalt Eesti Laul 2011 publikuhääletuse ja esindab mais Düsseldorfis toimuval Eurovision 2011 laulukonkursil Eestit looga “Rockefeller Street”.

LISAINFO
Saskia Undusk
Turundusjuht
Multilingua Keelekeskus
Tel. +372 640 8544
E-post: saskia@multilingua.ee
www.multilingua.ee

 

Fotod: Moonwalk


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga