Uudised

Multilingua Tõlkebüroo alustab hooaega pakkumisega uutele äriklientidele

august 24, 2015

 

„Oleme Eesti tõlketurul tegutsenud juba üle 20 aasta, ent uudiskirjas pöördume oma klientide poole esmakordselt. Soovime tõhustada koostööd Multilingua Keelekeskusega, mis annab meie klientidele võimaluse tellida nii tõlketööd kui keelekoolitus ühest kohast,“ räägib Ellu Paales, Multilingua Tõlkebüroo juhatuse liige.

Septembrist algab uue kliendi kampaania, mille raames pakume kõikidele uutele äriklientidele hinnasoodustust 15% kehtivast tõlketööde hinnakirjast. Sama soodustus kehtib keelekeskuse püsiklientidele. Kampaania lõppedes loosime kõikide uute äriklientide vahel välja lõuna- või õhtusöögi neljale restoranis Kaerajaan.

Aastal 1998 alustati Soome-Austria kapitalil põhinevalt, ent tänaseks on ettevõtted täielikult kodumaise taustaga.

„Meie keelekombinatsioonide valikus on enam kui sada erinevat keelepaari. Nende hulgas on ka põnevaid eksootilisi keeli nagu näiteks hindi, urdu, vietnami, türgi keeled,“ räägib Ellu Paales. „Igapäevatöös on enamlevinud tõlkesuundadeks siiski tuntumad keeled (inglise, vene, soome, rootsi, läti, leedu jne), mille osas teeme koostööd arvukate väga kogenud ja professionaalsete tõlkijatega.

Tõlkebüroo vaieldamatuks eeliseks on personaalne lähenemine kliendile ning tema vajadustele kiire ja kompetentne lähenemine.

Oleme tõlkepartnerina alati teie jaoks olemas!

Translate_shutterstock (2)


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga