Irina Kolodinskaja

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli, kus omandasin filoloogilise kõrghariduse. Multilingua Keelekeskuses olen õpetanud vene keelt võõrkeelena 2002. aastast kõigil keeletasemetel, alates vabast kõnekeelest kuni spetsiifilise ärikeeleni.

Vene keele õpetamine pakub mulle loomingulist rahuldust ning aitab end kutsealaselt teostada. Olen õnnelik, et tegelen armastatud tööga ning saan jälgida, millist edu ja häid tulemusi saavutavad minu õpilased, kui nad üldsegi pelgamata hakkavad rääkima vene keelt üha rohkem ja paremini.

Mulle meeldib väga suhelda erinevate inimestega, vahetada arvamusi, diskuteerida ning saada pidevalt teada midagi uut. Ei ole ju nii, et ainult mina aitan tundides oma õpilastel hakata rääkima vene keelt ja mõista, kui huvitav see võib olla. Ka nemad ise üllatavad mind pidevalt ning me omandame uusi teadmisi üheskoos. Õppimine võib olla nii kaasakiskuv!

Mul on hea meel, et vene keele õppimine muutub aastast aastasse üha populaarsemaks. See on ka mõistetav, sest võõrkeeli vallates on võimalik täisväärtuslikult suhelda, tunda end igas olukorras vabalt ja enesekindlalt.