Intensiivkursused

Suhtluskeele intensiivkursuseid korraldame järgnevates keeltes:  eesti, hiina, hispaania, hollandi, inglise, itaalia, kreeka, norra, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome ja vene.

Intensiivkursus on hea viis aega kokku hoida ja võõrkeele oskust kiirelt ja tõhusalt värskendada. Intensiivõppe tunnid on põnevad ja aktiivsed. Vastupidiselt tavapärasele 90-minutilisele grupiõppe tunnile on terve päeva vältava koolituse jooksul rohkem aega erinevaid meeldejätmise võtteid kasutada, et õpitu paremini kinnistuks. Kursuse edukalt läbinud õppijal on arenenud väljendusoskus õpitavas keeles ning kõne mõistmine on ladusam, samuti on paranenud grammatikateadmised. Kuna meie grupid on väiksed, saab soovi korral küsida õpetajalt tagasisidet ja soovitusi edaspidiseks võõrkeelealaseks arenguks.

Intensiivkursustel õpib kiiresti, aga et õpitu sama kiirelt ei ununeks, võib koolitusega süstemaatiliselt jätkata. Kursuse läbinud võivad järgmise õppetsükliga edasi minna iga paari-kolme kuu tagant.

Intensiivnädal – Kursus kestab nädal aega esmaspäevast laupäevani 6 tundi päevas. Kursuse kogumaht on 36 akadeemilist tundi. Kursuseid korraldame vastavalt nõudlusele. Jälgi infot koolituskalendrist.

Suvine intensiivõpe – Kursused kestavad 2 või 3 nädalat ja tunnid toimuvad esmaspäevast neljapäevani (õhtuti). Kursuste kogumaht on vastavalt kursuse pikkusele 24 ja 36 akadeemilist tundi. Kursuseid korraldame mai algusest augusti lõpuni.

 

Vaata keelekursuste koolituskalendrit