Inglise keel Inglismaal

Eriti nõudlikule täiskasvanud õppijale soovitame enda inglise keele oskusi minna täiendama vanale heale Inglismaale Londonisse. Multilingua sealsel koostööpartneril London School of English’il on üle saja aasta kogemust, et leida ja läbi viia sobiv keelekursus motiveeritud õppijale.

Sobiv kursus leitakse igaühele olenemata sellest, kas keeleoskusi täiendatakse tööalastel põhjuste või õpingute pärast või seoses vajadusega tunda ennast inglisekeelses miljöös mugavamalt ja enesekindlamalt.

London School of English’il on Londonis kaks keelekeskust. Mõlemad asuvad kesklinna läheduses, kuid rahvamassist eemal, turvalistes ja elegantsetes linnajagudes.

Soovitame London School of English kooli, sest:

  1. See on kõige vanem ametlikult registreeritud ja akrediteeritud keeltekool Inglismaal.
  2. Kõik õpetajad on valitud ülima hoolega. Nad on kvalifitseeritud ja suure kogemusega. Nad keskenduvad iga õppija konkreetsetele vajadustele ja aitavad kaasa nende praktilise suhtlemisoskuse paranemisele.
  3. Paljudele London School of English’i õpilastele on majutuskoha kvaliteet sama oluline kui keeleõppe oma. Valik erinevate majutusasutus vahel on järgmine: kodumajutus, kooli residents, korter või hotell.
  4. Koolil on oma restoran ja kolmekäigulist lõunasööki pakutakse tasuta kõigile kursustel osalejatele.
  5. Keeletunni pikkus on 60 min. ja mitte 45 või 50 min. nagu enamikes teistes keeltekoolides.
  6. English School of London  pakub järgmist kursuste valikut:

– Üldkeele kursuseid (Standard group course, Combination courses -group and individual study, Individual English Training).

– Erialase inglise keele kursuseid (Business English, Legal English, technical English, English for Banking, medical English jne.).

– Eksamiks ettevalmistamise kursuseid (IELTS, FCE, CAE, Cambridge BEC Vantage, TOLES exam).

– Voice and Accent Training.

Kui otsustate London School of English kooli kasuks, siis vastavalt Teie eesmärkidele ja soovidele aitame leida sobivaima lahenduse! Aitame valida Teile sobivaima õppevormi, samuti aitame broneerida kursust, transpordipileteid, majutust.

Võtke meiega ühendust hannela@multilingua.ee või telefonil 56 85 99 58.