Inglise keel Maltal

Alates 29.03.2018 kuni 25.10.2018 hakkab odavlennufirma Ryanair Tallinnast lendama Maltale. Lennud toimuvad üks kord nädalas neljapäeviti. Lennupiletid on Ryanairi koduleheküljel juba saadaval. Hinnad algavad 46.99 eurost üks ots. Aastaringselt saab Tallinnast lennata Maltale Lufthansaga.

Multilingua koostöös oma partnerkeeltekooliga Gateway School of English, mis asub Vahemeresaarel Maltal, on kokku pannud spetsiaalse inglise keeleõppereisi paketi eestlastele, kes saabuvad saareriiki neljapäeval.

Inglise keele õpingutega koolis on võimalik alustada kohe reedel.

Täiskasvanud individuaalõppijale mõeldud 20-tunnise (1 tund kestab 45 minutit) inglise keele grupiõppekursuse (grupis on maksimum 15 õpilast) nädalane programm on järgmine:

Eestlastel, kes reisivad Maltale neljapäeval, toimuvad tunnid reede, esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva hommikul (kl. 9-12.15-ni 15-minutilise vahetunniga). Ja õppija ise saab valida pärastlounad, millal ta osaleb tundides (kl. 13-14.30-ni), et kompenseerida kaotatud neljapäevane tund, sest Ryanairi lend tagasi Tallinnasse on juba vara hommikul kl. 8.30.

Gateway Kooli me soovitame, sest

  1. Koolis töötavad professionaalsed õpetajad. Kogu kooli personal on väga hooliv ja sõbralik.
  2. Gateway Kool  pakub väga laia kursuste valikut:
  • Üldkeele kursuseid (General English, Conversational English, Intensive English, Business English)
  • Erialase inglise keele kursuseid (meditsiin, lennundus, turism, ajakirjandus, juriidika, finants, IT, põllumajandus jpm.)
  • Kombineeritud keelekursuseid (English plus Golf, English plus Diving, English plus Tennis, English plus Sailing, English plus Culture)
  • Eksamiks ettevalmistamise kursuseid (Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS).
  1. Gateway Kooli võib minna kogu perega.

Maltale Gateway Kooli võib minna koos perega. Kool pakub inglise keele kursuseid nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Ajal, mil vanemad on keeletunnis, ei jää lapsed järelevalveta. Kool korraldab  pisipõnnidele lastehoiu ja  suurematele lastele  erinevaid huvitegevusi.

  1. Kool pakub laia valikut majutusvõimalusi (kooli residents, kodumajutus, majutus hotellides, korteris või villas) ja erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks.

Gateway School of English’il on oma õpilastele mõeldud residents, mis asub vahetult kooli läheduses. Residents pakub oma õpilastele ööbimisvõimalusi (twin või single tubades) ja ka toitlustust (hommikusööki 7 päeva nädalas ja lõunasööki tööpäevadel) kohapeal asuvas kohvikus. Samuti on võimalik ööbida kohalikus perekonnas, kes pakub õpilasele lisaks toale soovi korral ka hommiku- ja õhtusööki. Oleme veendunud, et elades kohaliku perekonnaga koos, on keeleõppimine kõige effektiivsem, sest päeval koolis õpitut saab koheselt rakendada, suheldes inglise keeles kohalikega.

  1. Maltal on imeline vahemereline loodus, võrratu kliima.

Kõrghooaeg Gateway School of English’is kestab 15. juunist 2. septembrini ja siis on keeleõppekursused ja ka majutus veidi kallimad. Soovitame Teil julgelt reisida Maltale ka väljaspool kõrghooaega, sest sealne Vahemerekliima on meeldiv igal aastaajal. Malta on suurepärane koht, kus edukalt saab ühendada õppimist puhkusega.

 

Vaata pilte koolist: https://www.instagram.com/gatewayschoolofenglish/

Kuula õppijate arvamust koolist: https://www.youtube.com/watch?v=tRcitIYKd_Q

Jälgi Gateway Kooli: www.facebook.com/GSEMalta

Kui otsustate Gateway Kooli kasuks, siis vastavalt Teie eesmärkidele ja soovidele aitame leida sobivaima lahenduse! Aitame valida Teile sobivaima õppevormi, samuti aitame broneerida kursust, lennupileteid, majutust.

Võtke meiega ühendust hannela@multilingua.ee või telefonil 56 85 99 58.