Vene keel Venemaal

Vene keelt soovitame õppima minna Venemaale Peterburi. Seal keeleoskusi täiendades, saab edukalt õppimise ühendada linna- ja kultuuripuhkusega. Bussi, rongi või lennukiga saab sinna Eestist iga päev. Kool soovitab kohale jõuda pühapäeval, et esmaspäeva hommikul keelekursusega algust teha. Erinevatele keeletasemetele mõeldud vene keele kursused algavad igal esmaspäeval.
Multilingua koostööpartner Linden & Denz kool asub Peterburi kesklinnas, lähim metroojaam on vähem kui 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Multilingua partnerkoolis Linden & Denz korraldatakse vene keele kursusi välismaallastele juba 25 aastat.

Linden & Denz kooli soovitame, sest:

1. Koolis töötavad vene keelt emakeelena kõnelevad õpetajad, kellel on ülikoolidiplom vene keele õpetamises võõrkeelena või keeleteaduses. Kool julgustab oma õpetajaid õppima uusi võõrkeeli, sest usutakse, et kui õpetaja paneb end ka aeg-ajalt õppija rolli, siis tema töö keele õpetajana täiustub.
2. Linden & Denz pakub järgmist kursuste valikut:
• Üldkeele kursuseid (Standard group course, Intensive group course, Combined group and individual course, Casual Russian course, Business Russian, Russian Music, Russian Literature).
• Erialase vene keele kursuseid (lennundus, turism, suusainstruktor).
• Eksamiks ettevalmistamise kursuseid (Telc, TRKI).
3. Kool pakub laia valikut majutusvõimalusi (kodumajutust, majutust hotellides või stuudiokorteris) ja erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks.

Kõrghooaeg Linden & Denz koolis kestab 21. maist kuni 23. septembrini ja siis on keeleõppekursused veidi kallimad. Soovitame Teil julgelt reisida Peterburi väljaspool kõrghooaega, sest sealne kultuurielu on vaheldusrikas igal aastaajal.

Vaata pilte koolist:
https://www.instagram.com/lidenz/
Kuula õppijate arvamust:
https://www.youtube.com/user/LearnRussian
Jälgi Linden&Denz kooli:
https://www.facebook.com/Learn.Russian.In.Russia
Kui otsustate Linden & Denz kooli kasuks, siis vastavalt Teie eesmärkidele ja soovidele aitame leida sobivaima lahenduse! Aitame valida Teile sobivaima õppevormi, samuti aitame broneerida kursust, transpordipileteid, majutust.
Võtke meiega ühendust hannela@multilingua.ee või telefonil 56 85 99 58.