Rahulolu uuringu tulemused grupiõppes

detsember 14, 2010

Multilingua monitoorib regulaarselt oma õppijate rahulolu kursustega ja meil on hea meel eelmise õppeaasta tagasiside ankeetide tulemusi grupiõppe kohta jagada. Täname kõiki, kes on leidnud aega meie tagasiside ankeedi täitmiseks! Tänu kogutud ettepanekutele ja kommentaaridele ning analüüsi tulemustele saame planeerida oma edasist tegevust, et õppijate rahulolu ja õpetamise kvaliteeti püsivalt kõrge hoida ja seda veelgi tõsta. Alljärgnevalt on välja toodud 2009/2010 õppeaastal kogunenud tagasiside ankeetide tulemused grupiõppes:

– Täidetud tagasisideankeete meie õppijatelt kogunes 229. Multilingua kursuste rahulolu indeks kümne palli skaalal on 8,81. Rahulolu indeks kajastab kursuse üldise rahulolu, ootustele vastavuse ja tajutud kasu kohta antud hinnanguid.

– Ankeedis oli esitatud ka 13 keeleõppe kvaliteeti kajastavat väidet, mille paikapidavust tuli hinnata kümnepallisel skaalal. Keskmiseks kvaliteedi indeksiks kujunes nimetatud skaalal 9,25!

– Multilingua soovitusindeks (NPS – Net Promoter Score) on 82%. Soovitusindeks näitab, kas kliendid soovitaks ettevõttet oma sõpradele ja tuttavatele.

Täiendava küsitlustulemusi puudutava informatsiooni saamiseks palun pöörduge meie reklaamijuhi Saskia Unduski poole e-posti teel saskia@multilingua.ee või telefonil 640 8544.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga