Skype sai tunnustuse “Aasta võõrkeelealane tegu 2013”

detsember 13, 2013

EuropeanLanguageLabel_4c_ETMultilingua hea partner Skype pälvis Euroopa Komisjoni ja Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt väljaantava võõrkeele õpetamise alase aastapreemia “Aasta võõrkeelealane tegu 2013”.

Parimaid võõrkeele õpetamise uuendajaid tunnustasid Haridus- ja Teadusministeerium ning Euroopa Komisjon detsembri alguses. Tunnuskirja koos rahalise preemiaga sai Skype Technologies OÜ eesti keele õppimise võimaluste pakkumise eest oma Eestisse tööle tulnud töötajatele. Nimelt on võimalik kõigil Skypes töötavatel välismaalastel (ja neid on kokku 39-st riigist) õppida oma kontoris korraldatavatel kursustel eesti keelt.  Need eesti keele tunnid on kujunenud suureks hitiks, kohad täituvad alati väga kiiresti.

Multilingua aitab Skype’i töötajatel eesti keelt õppida ja seeläbi Eestisse integreeruda alates aastast 2010. Kursuseid viivad läbi õpetajad Ly Leedu ja Annika Bauer.

Euroopa keeleõppe tunnuskirja peaeesmärk on tunnustada ja populariseerida keeleuuenduslikke algatusi, nüüdisajastada keeleõpet ja tõsta õpetamise kvaliteeti. Esile tõstetakse algatusi, millega õpetatakse uuenduslikult võõrkeeli, väärtustatakse ja tutvustatakse teisi keeli ja kultuure. Programmi eestvedaja on Euroopa Komisjon, Eestis on koordineerijateks SA Archimedes ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Multilingua tänab ka omalt poolt head partnerit Skype’i ja õpetajaid Ly Leedut ning Annika Bauerit tubli ja tulemusliku koostöö eest!

 

 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga