Tell Me More keeleõppeportaali saab nüüd kasutada 6 keele õppimisel

oktoober 4, 2010

Nüüd saab Multilinguas rahvusvaheliselt palju tunnustust pälvinud Tell Me More® keeleõppeportaali kasutada 6 keele õppimisel: inglise keelele on lisandunud itaalia, hispaania, prantsuse, saksa ja hollandi keel.

Tell Me More Online on hetkel kaasaegseim veebipõhine keeleõppelahendus, mis ühendab endas interaktiivsed tipptehnoloogiad nagu kõnetuvastus ja suulise kõne analüüs, videod, rollimängud, vahetu tagasiside õppetegevusele jpm. 

Portaal annab keeleõppijatele lisaks praktiliste ja eluliste õppetükkide valikule ka interaktiivse iseseisva töö võimaluse. Tell Me More’i saab veebipõhise õppematerjalina kasutusele võtta kõikides õppevormides: individuaal-, Multi-Skype ja grupiõppes ning firmasisesel koolitusel. 

Tell Me More spetsialistidega koostöös on Multilingua välja arendanud ka uued MULTI-MORE kursused: harjumuspäraseid suhtluskeele kursuseid grupiõppes täiendab veebipõhine õpiportaal Tell Me More, mis hõlbustab iseseisvat tööd. Portaalis on tagatud ka õpetaja tugi.

Loe Tell Me More õpiportaalist lähemalt siit.

Küsi lisa oma õpetajalt või võta meiega ühendust telefonil +372 640 8540 või e-posti teel info@multilingua.ee.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga