Tule aprilli kursustele ja suhtle maailmaga vabalt!

märts 22, 2013


Esimesel aprilli nädalal algavad meil mitmed uued suhtluskeele kursused, mis kestavad kuni juuni keskpaigani. Need on viimased 2 korda nädalas toimuvad kursused enne suviste intensiivkursuste hooaega.

Suhtluskeele kursuseid korraldame eesti, inglise, vene, soome, rootsi, norra, saksa, itaalia, prantsuse, hispaania, portugali, kreeka, hiina ja hollandi keeles erinevatele keeletasemetele.

Suhtluskeele kursused hõlmavad igapäevaelus kasutatavaid teemasid. Kuna olenemata keeletasemest on õppijate põhiprobleemiks enamasti ebakindlus suhtlemisel, siis kursustel on põhirõhk rääkimisel ja väljendusoskuse arendamisel, sest ühes sellega tuleb ka julgus ja kindlus õpitavas keeles suhelda.  Toetavaks materjaliks on kursustel kindlasti ka grammatikat, aga see pole eesmärk omaette.

Meie rühmades on 4-5 või 6-8 samal keeletasemel inimest, et igaüks saaks väikses grupis aktiivselt tunnis osaleda ja uusi teadmisi praktiseerida. Keeletundide mõte on interaktiivsus – kuula, räägi, mõista ja väljenda. Tundides valitseb hubane ja töine õhkkond. Kursuste põhiline fookus on õppida tundides ja kodutööd antakse minimaalselt.

Vaata kursuseid ja vali endale sobiv siit.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga