Tule märtsis algavatele inglise Multi-More kursustele

veebruar 25, 2013

Alates 19. märtsist planeerime alustada uute inglise Multi-More kursustega A2, B1 ja B2 tasemetele. Gruppide komplekteerimine on alanud ja registreeruda saab meie kodulehel.

Multi-More kursus on kombineeritud õppevorm, kus on ühendatud suhtluskeele tunnid minigrupiõppes ja lisaks hõlmab kursus ka veebipõhist iseseisvat õpet Tell Me More keeleõppeportaalis. Kursuste õppekavades on nii igapäevased kui ka tööalased suhtlussituatsioonid.

Multi-More kursus sisaldab:
1) Suhtuskeele tunde minigrupiõppes (30 akadeemilist tundi).
2) Juurdepääsu Tell Me More keeleõppeportaali 6 kuuks, mida saab valitud keele õppimiseks kasutada piiramatult. Portaalis saab õppida vabalt valitud ajal individuaalprogrammi alusel, lisaks suhtluskeele tundides ette nähtud õppekavale on võimalik endale valida ka meelepäraseid lisateemasid ja -harjutusi.
3) Kõikide keele osaoskuste arendamist: Tell Me More programm hõlmab nii rääkimist, kuulamist, kirjutamist, lugemist kui ka grammatikat.
4) Inglise keele õppijatel on võimalik Tell Me More portaalis kaks korda sooritada ka rahvusvaheliselt tunnustatud TOEIC® keeleeksami täismahus prooviteste.

Loe Multi-More kursustest rohkem siit.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga