Võida Lidost Multilingua keelekursus

september 1, 2013

LIDO_Multilingua13_vKampaania reeglid

Multilingua Keelekeskus OÜ ja Odil Eesti OÜ korraldavad kampaania, mille raames loositakse Lido bistroos kupongi täitjate vahel välja auhind, milleks on vabalt valitud keelekursus Multilinguas. Auhinna paneb välja Multilingua Keelekeskus OÜ.

1. Kampaania toimumisaeg on 2.09-30.09.2013.

2. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud, kes sooritavad kampaania perioodil Lido bistroost desserdi „Maailm ootab sind“ ostu ja täidavad vastava kupongi kampaania perioodil Lidos, mis asub Solarise Keskuses, aadressil Estonia pst 9 Tallinn. Ühe inimese kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud. Loosikupongide arv on piiratud.

3. Kampaanias osalemiseks tuleb märkida loosikupongile oma nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress ning jätta see Lido bistroos asuvasse loosikasti.

4. Loosimine toimub 01.10.2013. OÜ Odil Eesti avaldab võitja nime Lido bistroo kodulehel www.lido.ee. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust telefoni/ e-posti teel.

5. Juhul, kui auhinna võitjaga ei ole saadud ühendust ja võitja pole hiljemalt 31. oktoobriks 2013 võitu registreerinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.

6. Kampaania raames loositud auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ning auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.

7. Kampaania auhind sisaldab: kohta Multilingua grupiõppe kursusel, mille võitja saab 2013/2014 õppeaastal välja valida Multilingua kodulehel pakutavate grupiõppe kursuste hulgast: www.multilingua.ee/keelekursused.

8. Kursus peab toimuma ajavahemikul 1.10.2013 – 31.08.2014.

9. Juhul kui Multilingual ei ole võitjale valitud ajal pakkuda soovitud kursust, asendatakse auhind Multilingua ja võitja kokkuleppel teise samaväärse kursusega esimesel võimalusel.

10. Kampaanias ei saa osaleda Odil Eesti OÜ ja Multilingua Keelekeskus OÜ töötajad.

11. Lidol ja Multilingua Keelekeskusel on õigus kasutada kampaania käigus kogutud osalejate andmeid ettevõtte info/reklaami edastamiseks. Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ega edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jmt.

12. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest esimesel võimalusel meedia vahendusel.

13. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili aadressile lido@lido.ee


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga