Võida omale meelepärane keelekursus!

november 22, 2011

Multilingua Facebooki fännilehe liikmetel on nüüd omad privileegid. Lisaks sellele, et Facebookis saab vahetult kursis olla meie uudiste ja tegemistega, kingime ühele õnnelikule nüüd ka meelepärase keelekursuse. 

Võitja saab kursuse valida 14 keele hulgast, mida Multilinguas õppida saab: eesti, hiina, hispaania, hollandi, inglise, itaalia, kreeka, norra, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome, vene. Lisaks saab iga osaleja omale 10€ Multilingua Keelekeskuse kinkekaardi!  

Kuidas auhinnamängus osaleda?
1) Mine Facebookis Multilingua fännilehele www.facebook.com/multilingua.
2) Liitu Multilingua Facebooki lehega, selleks klõpsa lehe ülemises servas olevat "Like" /"Meeldib" nuppu.
3) Kirjuta kampaania pildi alla oma keelekursuse eelistus.
4) Jaga infot sõpradele ka, sest head võimalust ei tasu käest lasta! Selleks vajuta kampaania pildi all "Share" / "Jaga".

Peagi võidki olla see õnnelik, kes Multilinguas meelepärasele keelekursusele asub! Loosimine toimub 2000 fänni täitumisel, kuid mitte enne kui 29. novembril.

Kampaania reeglid:
*Auhinnaks on koht ühel Multilingua grupiõppe kursusel, mille saab valida Multilingua grupiõppe kalendris olevate kursuste seast. 
*Auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.
*Juhul kui Multilingual ei ole võitjale valitud ajal pakkuda soovitud kursust, asendatakse auhind Multilingua ja võitja kokkuleppel teise samaväärse kursusega esimesel võimalusel. 
*Võiduvautšer kehtib 6 kuud. 
*10€ kinkekaarti saab Multilinguas ühekordselt kasutada oma nime alusel Multilingua kursuste eest tasumisel. Kinkekaardi väärtust ei hüvitata osalejatele rahas ning kinkekaarti ei saa kasutada teised isikud. Kinkekaart kehtib 3 kuud, kuni 22.02.2012. 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga