Margarita Demtšenko - Multilingua Keelekeskus OÜ

Margarita Demtšenko

Loading Events

Aastal 1995 lõpetasin Tartu Ülikooli Narva Kolledži vene keele õpetaja eriala ning aastal 2002 lõpetasin Euroülikooli eesti/inglise keele tõlgi eriala. Hetkel täiendan ennast Tallinna Ülikooli inglise/vene keele õpetaja magistriõppes.

Aastatel 2003-2018 töötasin Põhja Ringkonnaprokuratuuri eesti, vene ja inglise keele tõlgina, aastast 2015 õpetan vene keelt Multilinguas ning aastast 2016 õpetan inglise keelt lastele Helen Doron Lasnamäe Huvikoolis. Minu põhitöökoht on vene keele õpetaja Tallinna Reaalkoolis.

Tõlkekogemus ja põhjalikud grammatikateadmised aitavad mul vene keele õpetamisel kõrvutada vene keelt eesti ja inglise keelega ning seeläbi pöörata tähelepanu raskustele, mida kogevad emakeelena eesti ja inglise keelt kõnelevad õppijad vene keele õppimisel. Õpetan vene keelt nii eesti kui ka inglise keele baasil. Minu õpetamise stiili võtmesõnad on kommunikatiivsus, mängulisus, huumor ja positiivne õhkkond. Olen kindel, et õpetamine on võrdväärne andmise ja saamise protsess: õpetajana annan õppijatele oma teadmisi ning mina omakorda saan neilt õpihimu energeetika, huvitavate inimestega suhtlemise kogemuse ja õnnestumistunde rõõmu. Ja see köidabki mind kõige rohkem õpetaja töös.