Loading Kursused

« All Events

Norra suhtluskeele online-kursus 64 ak.t.

Detailid

Algus:
28 aprill
Lõpp:
30 detsember
Keeletase:
Norra keel - online kursus
Kursuse maht:
64 ak.t. (64 ak.t. auditoorset ja 0 ak.t. iseseisvat õpet)

Hind: 120 € – 240 €

*Hind on käibemaksuga ja sisaldab ka õppematerjalide maksumust. Arve esitatakse esimese õppenädala jooksul.

Kellele see kursus on mõeldud?

See kursus on mõeldud peamiselt eesti, läti või leedu keele taustaga õppijatele, sest kursuse sõnastiku funktsioon ja grammatika selgitused on nendes keeltes. Samas saavad seda kasutada ka teised. Kursus sobib kõige paremini norra keele baasteadmistega (A1) õppijale, kuid kuna kõik sõnad on koos selgitustega, saavad seda kasutada ka algajad.

Sisu

Me tutvume viie peategelasega Eestist, Lätist ja Leedust, kohtudes nendega Norras igapäevastes töistes ja sotsiaalsetes situatsioonides 64 õppetunni ja 5 teema raames:

  1. isiklik ja sotsiaalne elu;
  2. igapäevaelu, vaba aeg ja reisimine;
  3. töö, haridus ja majandus;
  4. keha ja tervis;
  5. ühiskond ja avalikud teenused.

Kõikide tekstidega käivad kaasas audiofailid, mõnega ka humoorikad animatsioonid. Tekstides saab vajutada praktiliselt iga sõna peale, et näha selle tõlget eesti, läti ja leedu keelde. Ülesandeid on mitmesuguseid: viktoriinid, lünkade täitmine, ristsõnad jne. Tulemus on näha kohe peale ülesande lõpetamist.

Maht

Kokku sisaldab kursus 64 õppetundi 5 teemal rohkem kui 200 harjutusega ja 2000 sõnaga. Keskmine kasutaja läbib kursuse umbes 70 tunniga. Ligipääs kursusele on avatud 70 päeva. Kogu kursuse läbimisel saab kasutaja elektroonilise sertifikaadi.

Võimalik valida õpetajata (134 eurot) või koos õpetajaga variant (286 eurot; sisaldab 2 pooletunnist online sessiooni õpetajaga, 5 kirjalikku  ülesannet, mis parandatakse ja kommenteeritakse õpetaja poolt).

Detailid

Algus:
28 aprill
Lõpp:
30 detsember
Keeletase:
Norra keel - online kursus
Kursuse maht:
64 ak.t. (64 ak.t. auditoorset ja 0 ak.t. iseseisvat õpet)

Kinnita

Tribe Loading Animation Image