Teostame nii kirjalikku kui suulist tõlget, tekstide keelelist toimetamist ja korrektuuri ligi 100 keelekombinatsioonis.

DMT_logo
Utlilitas_logo
Elisa
Evogame Estonia logo
ETS_NORD_logo
Tervisekassa Logo
VALIO_logo
Microsoft logo
Sportland
Pipedrive Logo
Lidl (300 × 300 px)

Multilingua Tõlkebüroo

Multilingua Tõlkebüroo alustas tõlketeenuste pakkumist juba 1994. aastal AS Multilingua koosseisus. Oleme saavutanud stabiilse positsiooni kodumaisel tõlketurul ning arvestatava püsiklientuuri ka välisriikides.
Multilingua Tõlkebüroo peamiseks eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset tõlketeenust paindlikult ja konkurentsivõimelise hinnaga. Teostame nii kirjalikku kui ka suulist tõlget, tekstide keelelist toimetamist ja korrektuuri ligi 100 keelekombinatsioonis. Teeme tihedalt koostööd paljude kogenud tõlkide ja tõlkijatega üle Euroopa, mis võimaldab leida kliendile sobiva tõlkelahenduse väga erinevates valdkondades.

Lisaks tavapärasele kirjalikule tõlketeenusele pakume ka tagasitõlget, transkriptsiooni, dokumenditõlget, kujundusteenust, suulist tõlget ja suulise tõlke läbiviimiseks vajalikku tehnikat.

Loe, mida räägivad meie kliendid

Agne Kiviselg ja Liina Schön

Multilingua Tõlkebüroo on Tervis Spaa Grupi jaoks tõestanud end olulise ja usaldusväärse koostööpartnerina. Kasutame oma töös erialast sõnavara ja väljendeid ning Multilingua on kõikidest katsumustest auga välja tulnud. Tunnustame tähtaegadest kinnipidamist, kiirust ning tõlkide koostöövalmidust kõrgelt. Meie soovitame!

Agne Kiviselg ja Liina Schön
Tervis Spaa Grupi turundusspetsialistid

Maris Raudoja

Salva Kindlustuse ja Multilingua vaheline koostöö on alati meeldiv ja edukas olnud ning kindlasti kasutame teie teenuseid ka tulevikus.
Multilinguat saab iseloomustada kui väga operatiivset, professionaalset ning efektiivse meeskonnaga tõlkebürood. Reageerimiskiirus on hämmastav, tihtipeale täidetakse tellimusi kiiremini kui tähtaeg ette näeb. Teie peale saab kindel olla!

Maris Raudoja
Salva kindlustuse projektijuht

Tiina Sario

With Multilingua everything works smoothly – translation quality is good and delivery times are like agreed.

Tiina Sario
Kontram Oy projektijuht

Hille Korindt

AS Kuusakoski on Multilingua teenuseid kasutanud juba pikki aastaid, eeskätt tõlketeenuste osas, aga aastaid tagasi ka ettevõtte töötajatele keelekoolituse pakkumisel.
Nõustume igati Multilingua tunnuslausega: “Tähelepanelik teenindus ja kvaliteetsed tõlked”, sest just sellisena ongi büroo end tõestanud. Tõlkepartnerina on nad alati olemas – kliendisõbralikud, kiired, usaldusväärsed.

Hille Korindt
AS Kuusakoski assistent

Ilona Gurjanova

Multilingua on aastate jooksul olnud väga kiire ja operatiivne koostööpartner.
Oleme tõlgete ja teenuskultuuriga väga rahul.

Ilona Gurjanova
Eesti Disainerite Liidu president

Anton Kossinov

Multilingua kõrgel professionaalsel tasemel ja efektiivse meeskonnaga koos töötamine on alati olnud meeldiv. Teeme koostööd ka teise Eesti tõlkebüroodega ning võime kindlalt väita, et Multilingua on üks parimatest. Loodetavasti jätkame koos veel mitmeid aastaid, hea lemmikpartner!

Anton Kossinov
Direktor, tõlkija, Kether Translations OÜ

Soovite rohkem infot? Võtke meiega ühendust!


    Tellija andmed
    (Infokirju saadame kord kuus, vahel sagedamini)