Malle Nei Multilingua sügisseminaril 2023 rääkimas

Malle Nei tehisintellektist Multilingua sügisseminaril: näeme põnevaid väljakutseid enda ees!

Augusti lõpus toimus meie iga-aastane õppeaasta avaüritus – sügisseminar. Sel korral ARS Kunstilinnakus Tallinnas. Tore oli taas pärast kosutavat suve kolleegidega kohtuda.

Tegime kokkuvõtteid möödunud õppeaastast ja vaatasime uude. Algaval õppeaastal on meil mitmeid uusi kursusi nii keeleõppijale (keele coaching, inglise keele pop-up tund veebis) kui ka õpetajale (kursus “Keeleõpetajast keele coach’iks. Esimesed sammud”). Multilingua rohevolikogu tegi ülevaatliku ja sisuka ettekande sellest, kuidas läheneme keskkonna säästmisele, kutsusime ka õpetajaid roheliselt mõtlema. Keele coachid rääkisid läbitud keele coachi programmist ja vastasid osalejate küsimustele. Huvi oli suur. 

Lisaks kuulasime ettekannet tehisintellektist ja osalesime sellenimelises õpitoas, mida viis läbi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia haridustehnoloog ning digikoolitaja Piret Lehiste. Arutlesime, kas tehisintellekti võidukäik on pigem õnn või õnnetus haridusmaailmas.

“Küll oli põnev Piret Lehiste etteaste! Saime teadlikumaks sellest, milliseid võimalusi ja ohtusid juturobotid, tehisaru, tehisintellekt, AI, kratt (heal lapsel mitu nime) loovad. Näeme põnevaid väljakutseid enda ees!” ütles Multilingua keeltekooli ja kompetentsikeskuse juht Malle Nei.

Piret Lehiste Multilingua sügisseminaril

Kokkuvõtteks, Multilingua õpetajad on uueks keeleõppeaastaks valmis.

👉Ootame kõiki registreeruma keelekursustele, mis algavad juba 11. septembril!
Vaata siia: https://multilingua.ee/keeltekool/keelekursused/.

Vaata ka pildigaleriid nii Facebookis kui Instagramis!