Me peame rääkima tulevikust

Meil on tohutult hea meel, et eriolukord riigis on lõppenud. Loomulikult mõjutas see ka meid, kuid pigem kaudselt ja suuremas plaanis. Rahulolevalt saame siiski nentida, et Multilingua Tõlkebüroo tööd ja meie inimeste töökust see märkimisväärselt mõjutanud ei ole.

Tõlketöö kuulub suuremas osas sääraste teenuste hulka, millest enamuse saab ära teha nii, et kliendiga silmast silma kohtuda ei olegi vaja. Kõik vajalik saab õigeaegselt tehtud ja täpselt nii, nagu klient seda soovib. Meie oleme alati oma klientide jaoks olemas, ka kõige keerulisemates olukordades ja isegi siis, kui kohtumised suisa üleriigiliselt või riikidevaheliselt keelatud on. Oleme ju varemgi oma paindlikkust esile toonud ja teeme seda uhkusega, sest meil on selles vallas enam kui veerandsajandi pikkune töökogemus. Loe, mida räägivad meie kliendid!

Juunikuust Multilingua tõlkebüroo suverežiimil

Kui nüüd lähikuudest rääkida, siis juunikuust lülitame tõlkebüroo töö juba traditsiooniliselt suverežiimile. See tähendab, et suhtleme ja teenindame teid eelkõige telefoni ja e-maili teel, samuti saate oma tõlkesoovid saata meile Multilingua Tõlkebüroo veebi vahendusel. Küsige aga julgelt pakkumist või nõu, professionaalidena oskame kindlasti soovitada parimat lahendust. Lahendamatuid olukordi meie jaoks ei ole, võimatuid ülesandeid me ei tunne.

Oleme väga tänulikud meie klientidele, kes kõigest ümbritsevast hoolimata on jätkuvalt meie teenuste aktiivsed tarbijad. See on märk usaldusest. See ütleb meile, et teeme vajalikku tööd. Aitäh teile selle eest!

Teemat kokku võttes ja eelolevale suvele otsa vaadates kinnitame, et oleme jätkuvalt teile parim partner kõikides tõlkeküsimustes. Võid meiega igal ajal ühendust võtta kas kirjutades:  või helistades: (+372) 640 8544.