Multilingua Keelekeskus kolib. Alates 14. septembrist asume Šveitsi Majas, Roosikrantsi 11, Tallinn

Meil on suur rõõm teatada, et Multilingua Keelekeskus kolib Šveitsi majja ja saame alustada õppeaastat 14. septembril 2020 uutes ja senisest suuremates ruumides. See võimaldab meil ka paremini klassiõppes hajutada õppijate paiknevust ruumis, et minimeerida koroonaviiruse leviku riski.

Kindlasti teeme omalt poolt kõik, et klassides oleksid tagatud ka kaitsevahendid (desinfitseerimisvahendid, maskid). Samas ootame ka Sinult vastutustundlikku käitumist, et tuleksid keelekeskusse tundi täiesti tervena.

Igaks juhuks mainime, et

31.08–9.09 – Multilingua töötab tavapäraselt Pärnu mnt 16, tunnid toimuvad, arvestada tuleks väikeste ebamugavustega 9.09, sest sel päeval pakime asju kastidesse
10.–11.09 – Multilingua Pärnu mnt suletud – toimub kolimine, meilivahetus häiritud 11.09 päeva jooksul, kiired küsimused lahendame telefoni teel
14.09 – ootame kõiki uude kooli Roosikrantsi 11, 2. korrus 😊

Selleks õppeaastaks pakume kombineeritud õppevormi. Sõltuvalt kursustele registreerunute huvist, aga ka vastavalt tervislikule olukorrale riigis toimuvad tunnid kas kontakt-, distants- või kahe esimese kombineeritud õppevormis.

NB! Kui olukord nõuab, siis oleme valmis üle minema ka ainult distantsõppele. Meie õpetajad on saanud hea ettevalmistuse, aga ka praktika kursuste läbiviimiseks digikeskkondades.

Vaata ka palun SÜGISKURSUSTE KALENDRIT ja leia endale sobiv!

NB! Kiirele reageerijale soodushind ja jätkukursuselt 15% allahindlust