Multilingua Keelekeskus ootab õpetajaid Eestisse täiendkoolitusele Erasmus+ programmi raames

Multilingua õpetajad ise on käinud juba mitmed head aastad end täiendamas ja uusi ning vajalikke teadmisi hankimas Erasmus+ programmi raames ja Sihtasutus Archimedes toel Euroopas. Sarnast võimalust pakub Multilingua Keelekeskus sama programmi partnerriikide  õpetajatele enesetäiendamiseks Eestis.

Juba eelmisel aastal tegime rahvusvaheliste õpetajate koolituskursustega algust, mille vastu oli suur huvi ja tagasiside väga positiivne. Sellest lähemalt saab lugeda siin.

Tänavu pakume kolme erineva suunitlusega koolituskursust, kuhu saab juba ennast registreerida:

Vene keele õpetajate metoodika kursus

Lähem info ja registreerumine:

Spice Up Your Teaching Methodology of Russian as a Foreign Language (RFL)

Eesti PISA testide saladus

Lähem info ja registreerumine:

What Lies behind Estonia’s Excellent PISA Results?

Coachingu integreerimine keeleõpetamisse

Lähem info ja registreerumine:

How to Integrate Coaching into Teaching?

Multilingua Keelekeskusel on aastatepikkused kogemused erinevate keelte õpetamisel. Meie õpetajad on oma ala professionaalid, kel on võimekust Euroopa kolleegidele pakkuda uusi teadmisi ja oskusi, mida oma koduriigis õpetamistöös rakendada.

Lisaks kursusele saavad koolitusel osalejad külastada Eesti ametiasutusi ja tutvuda vaatamisväärsustega, mis annab neil võimaluse tundma õppida Eesti kultuuri ja traditsioonide.

Multilingua Keelekeskusel on suur au ja rõõm kõike seda väliskolleegidele pakkuda. Ootame huviga õpetajaid Eestisse uut ja kasulikku omandama!

Artikli autor Kirsti Sinivee on kogenud inglise ja saksa keelte õpetaja ning on Multilingua Keelekeskuse projektijuht

Nimetatud artikkel on üleval ka EPALE – Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkonnas nii eesti kui inglise keeles. Samuti võib nimetatud koolitusi leida School Education Gateway – Euroopa koolihariduse veebiplatvormil.