Multilingua Keelekeskuse õpetajad saavad end taas täiendada rahvusvahelise projekti raames

Multilingua Keelekeskusel on taaskord põhjust rõõmustada! Meie strateegilise koostöö Erasmus+ projekt “Developing and Sharing Adults´Language Teachers´ (e)Skills” sai toetuse Sihtasutuselt Archimedes.

Koostöös kolme partnerriigi ja organisatsiooniga Lätist Latinsoft, Hispaaniast EOI Estepa ja Portugalist Universidade Lusófona koordineerib Multilingua kogemuste vahetamise projekti.

Antud projekti raames koolitame koostöös partneritega oma töötajaskonda erinevates valdkondades. Teemadeks on digioskused, võõrkeele metoodika, mentorlus ja coaching kui ka uute Erasmus+ kursuste loomine.

See on meie esmakordne kogemus taolise projektiga, varasemalt oleme õpirändes osalenud.

“Ei ole halba ilma heata! 😊 Koroona kriisi ajal olime mõnda aega kodudesse lukustatud. Kasutasime Multilinguas seda aega targasti, leidsime virtuaalsel teel partnerid, viisime läbi Zoomi teel arutelusid ja koosolekuid ning kirjutasime üheskoos kokku rahvusvahelise projekti,” ütleb Multilingua Keelekeskuse rahvusvahelise koostöö projektijuht Kirsti Sinivee.

Kirsti sõnul ollakse väga põnevil, ootusärevad ja täis teotahet, et projekt edukalt läbi viia. “Esimene sissejuhatav kohtumine toimub Tallinnas ja projekti juhib Multilingua Keelekeskus,” lisab ta.