Oh, need lubadused, lubadused…

Uus aasta, uus algus, taas parim aeg anda lubadusi iseendale ja teistele. Luban, et hakkan trennis käima, tervislikumalt toituma, raha säästma, käin vanematel tihedamini külas, olen sõbralik ja lahke. Suurepärane!
Aga siis tuleb teade, et spordisaalid on suletud, kohvikud-restoranid suletud, palkasid vähendatakse, seega säästmisest ei ole juttugi, vanemad inimesed on kõige suurem riskirühm. Kõige selle kõrval peaks olema veel sõbralik ja lahke? Võrdlemisi keeruline olukord, millega üks inimene peab hakkama saama. Ettevõtetel võib olla samamoodi, kuigi antavad lubadused on pisut teist masti. Meie rõõmuks on tõlketöö seda sorti teenus, mis ilmtingimata füüsilist kokkupuudet ei vaja ja töö saab tehtud ka distantsilt.
Aga mis on ühe teenuse puhul kõige olulisem? Ei ole hind! Loomulikult selle kvaliteet. Kvaliteetne teenus tähendab, et tellija saab täpselt seda, mida tal on vaja; täpselt siis, kui tal on seda vaja ja täpselt sellisel kujul, nagu tal on seda vaja. See ongi meie igapäevase töö eesmärk ja lubadus oma partneritele – pakkuda kvaliteetset tõlketeenust paindlikult ja konkurentsivõimelise hinnaga. Jah, hind ei ole kõige olulisem, kuid siiski üks oluline komponent, mis otsustamise hetkel arvesse läheb.
Tere tulemast, aasta 2021. Meie ootasime Sind küll väga lootes, et kõik hakkab nüüd taas paremuse poole minema. Multilingua Tõlkebüroo sai nii esimese kui teise viiruselaine ajal hästi hakkama, sest tõlketööd saame edukalt pakkuda ka distantsilt. Siiski tahaks, et meie ümber toimuv saavutaks taas stabiilsuse.
Meiega saate igal ajal ühendust kirjutades: , helistades: (+372) 640 8544 või tulles külla meie kontorisse Roosikrantsi 11.
Seni püsime terved, oleme kannatlikud ja lubame jätkuvalt olla teile parim partner kõikides tõlkeküsimustes, sest saame seda lubadust täita ka distantsilt.