Vene keele õpetajate rahvusvaheline täiendkoolitus Multilingua Keelekeskuses

Õpetajate Leht: Nüüd õpetab Eesti Euroopale vene keelt

4. novembri 2022 “Õpetajate Lehes” ilmus artikkel pealkirjaga “Nüüd õpetab Eesti Euroopale vene keelt”, mille autor on Multilingua keeltekooli ja kompetentsikeskuse „Learn Russian in Tallinn“ projekti juht Hannela Tamagno.
Augustikuus korraldasime Multilingua Keelekeskuses järjekordse rahvusvahelise vene keele õpetajate täienduskoolituse, mis on kogu Euroopas päris haruldane. Tallinnas on head tingimused selleks, et vene keelt keelekeskkonnas õppida. Õpetajad räägivad vene keelt emakeelena, samuti on linnas vene keel kuuldav ja nähtav.
Loe palun artiklist, mida välismaa kolleegid rääkisid, mis kasu nad koolitusest said: https://opleht.ee/…/nuud-opetab-eesti-euroopale-vene…/.
NB❗ Multilingua jätkab ka sel õppeaastal õpetajatele rahvusvaheliste täienduskoolituste läbiviimist, millest lähemalt saab lugeda meie ingliskeelsel kodulehel pealkirja all “TEACHER TRAINING”. Jagame oma kompetentsi ka Eestist väljapoole.
Rahvusvaheliste õpetajate täiendkoolituste läbiviimine on üks põhjustest, miks ja kuidas kasvas Eesti suurima turumahuga keeltekool Multilingua keelekeskusest kompetentsikeskuseks. Loe vastavateemalist pressiteadet siin.