Learn Russian in Tallinn kodumajutus

Otsime venekeelseid peresid, kes saaksid enda juures õppijaid majutada

🇷🇺 Мы ищем русскоязычные семьи в Таллинне и Нарве, готовые предложить проживание молодежи и взрослых у себя дома во время лагерей и курсов русского языка. Проживание и питание оплачиваются. Для получения дополнительной информации, пожалуйста, свяжитесь с менеджером проекта:
Ханнелa Таманьо
(+372) 56 85 99 58
🇪🇪 Otsime Tallinnas ja Narvas venekeelseid peresid, kes saaksid enda juurde elama võtta noori ja täiskasvanuid vene keele laagrite ja kursuste ajaks. Katame majutus- ja toitlustusteenuse kulud. Rohkema informatsiooni saamiseks palun võtke ühendust projektijuhiga:
(+372) 56 85 99 58
🧩MIKS OTSIME?
Multilingua Keelekeskuse projekti Learn Russian in Tallinn Estonia kaudu käivad välismaalased Tallinnas vene keelt õppimas, sest neil on seda võimalik omandada keelekeskkonnas.
Õppijad tulevad perioodiks 1 nädal kuni 6 kuud. Mõned nendest eelistavad elada kohalikus venekeelses peres, et õpetajaga õpitut kohe kasutama hakata ja et saada praktikat päriselu situatsioonides.
Tavaliselt on õppijate emakeel inglise keel (aga mitte ainult), seepärast on selles projektis osaledes suurepärane võimalus praktiseerida ka ise võõrkeeli ning samas õpetada külalisele vene keelt.
Info jagamine on väga teretulnud! 🙏