Multilingua keeltekool ja kompetentsikeskus bänner

Pressiteade. Eesti suurim keeltekool lõi kompetentsikeskuse

Eesti suurim ja üks vanemaid keeltekoole Multilingua Keelekeskus OÜ avab täiskasvanud õppija nädala eel kompetentsikeskuse, kus pakutakse nii haridustöötajatele kui ettevõtete juhtidele ja meeskondadele erialaseid koolitusi, coachingut ja arenguprogramme. Kompetentsikeskus on suunatud nii Eesti kui rahvusvahelisele turule.

„Pea 30 tegutsemisaastaga on Multilingua Keelekeskus jõudnud küpse ettevõtte arengufaasi. Oleme aastaid olnud Eesti suurima turumahuga ettevõte keeleõppe valdkonnas. Oma tegevusega oleme alati tähtsustanud elukestvat õpet ja selle propageerimine on olnud ja on meie vankumatu missioon,“ ütleb Multilingua Keelekeskus OÜ juht Malle Nei.

„Aastatega on meie pädevused arenenud, asjatundlikkus kasvanud, seetõttu oleme võõrkeelte õpetamisele lisaks hakanud pakkuma täiendkoolitusi keeleõpetajatele, arenguprogramme haridustöötajatele, juhtidele ja meeskondadele. Keeltekooli kõrvale kompetentsikeskuse loomine on olnud meie jaoks loomulik areng,“ lisab Nei.

Kompetentsikeskuse moto on: „Loome ruumi arenguks“, mis tähendab, et loome ruumi muudatusteks ja aitame kaasa enesearengule, sest vaid nii on võimalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas ja tihedas konkurentsis toime tulla ning edu saavutada. Kompetentsikeskuse koolitajad on tunnustatud oma ala professionaalid, kel on ette näidata koolituskogemused nii Eestist kui välismaalt.

Kõik koolitused ja programmid töötati algselt välja Multilingua õpetajate ja töötajate tarvis ning nüüd, kus need on edukalt toiminud, on aeg neid pakkuda ka teistele. Nimetatud koolitusi ja programme täiendame pidevalt vastavalt sihtgrupi vajadustele ning püüame järgida kõige uuemaid trende ja tõekspidamisi nii õpetajakoolituses kui ettevõtte juhtimiskultuuris.

Haridustöötajate arenguprogramm ja täiendkoolitused lähtuvad Eesti haridusvaldkonna arengukava 2021-2035 eesmärkidest ja tegevussuundadest. Ettevõtetele suunatud programmid ja koolitused lähtuvad integraalsest (kõikehõlmavast) juhtimisest, mille läbi arened nii isiklikult kui ka professionaalselt.

TAUST

Multilingua Keelekeskus asutati 1994. aastal. Ettevõtte tegevusalaks oli ja on siiani täiskasvanute keeleõpe kodu- ja välismaal. Viimastel aastatel on lisandunud keeleõpe lastele ja noortele. 2021. a oli keeltekoolil 2391 õppijat ja toimus 397 kursust. Ettevõte käive oli 2021. a oli veidi üle 850 000 euro.

Tunnustused:

2006. aastal tunnustasid Euroopa Komisjon ning Haridus- ja Teadusministeerium Multilingua Keelekeskus OÜ-d aasta parima võõrkeelealase teo preemiaga, mis jagati Multi-Skype õppevormi turule toomise eest.

2019. a oli Multilingua Keelekeskus OÜ Äripäeva Koolituse TOPis 10. kohal.

2020. a andis Äripäev Multilingua Keelekeskus OÜ-le gasellettevõtte tiitli, mis tähendab, et ettevõte kasvatas oma käivet ja kasumit kolme aasta jooksul 50%.

Multilingua Keelekeskus võitis 2022. a konkursi „Aasta võõrkeelealane tegu“ ja pälvis Euroopa Komisjoni Euroopa keeleõppe tunnuskirja projektiga „Multilingua vanalinna mäng“.

Sloganid:

Multilingua keeltekool

Maailm ootab. Räägi temaga!

www.multilingua.ee/keeltekool/

 

Multilingua kompetentsikeskus

Loome ruumi arenguks.

https://multilingua.ee/kompetentsikeskus/

 

Kontakt:

Malle Nei

Multilingua Keelekeskus OÜ

Multilingua keeltekool ja kompetentsikeskus

Meil:

Tel: (+372) 640 8541