Uued kaasaegsed digitahvlid teevad keele õppimise põnevaks

Multilingua Keelekeskus asub alates 14. septembrist uutes ruumides, Roosikrantsi 11, Tallinn. Uues kohas on õpetajatel kasutada ka uued ja põnevad õppevahendid, milleks on kaasaegsed digitahvlid ja interaktiivsed ekraanid. 17. septembril tegid Multilingua õpetajad Kalle Karingi, ettevõttest Telda, juhendamisel tutvust interaktiivsete ekraanide võimalustega. Digitahvlid on Multilinguas kasutusel seitsmest klassiruumist viies.

“Digitaalsetele tahvlite ja interaktiivsete ekraanide kasutuselevõtmises on palju plusse. Nad lihtsustavad õpetaja tööd, loovad mitmeid lisavõimalusi, alustades tahvlile kirjutatu salvestamisest ja õppijatega jagamisest kuni virtuaalses klassiruumis õppijate õppetöösse aktiivse kaasamiseni. Ekraanide ja tahvlite abiga saab tunnid muuta huvitavamaks ja mitmekülgsemaks,” märgib keelekeskuse juht Malle Nei.

Multilingua väärtustab Nei sõnul professionaalsust, kliendikesksust ja arengut. “Uued seadmed võimaldavad meil teha oma tööd professionaalselt, ja loodame, et need ka meie klientidele – õppijatele – meeldivad. Arvan, et areneval haridusasutusel ongi aeg asendada pabertahvlid ja dataprojektorid kaasaegse tehnoloogiaga,” leiab Nei.

Pildid 17. septembri koolitusest: