Marika Jahilo

Kes on Marika Jahilo?

Marika Jahilo on andragoog, õppejõud ja koolitaja, kes mängulise kergusega võtab ette uusi väljakutseid, et neist suure pingutusega läbi tulla ja seeläbi paremaks inimeseks muutuda.

Toimekas vabatahtliku töö tegija – nii Kohila Paberivabriku uuele elule äratajana kui Eesti Andragoogide Liidu suvekooli korraldajana.

Elu on pakkunud talle palju – nii emaks olemist neljale nüüdseks juba täiskasvanud lapsele, kui pikki aastaid elu välislähetustes abikaasa ja pere toetajana, aga ka huvitavat ja pingelist tööd konkurentsitihedas kodumaises meedias.

Marika on maailma mõjukaima loovkonkursi- ja festivali Cannes Lions esindaja Eestis. Selle võrgustiku kaudu on ta kursis kõige olulisega, mis turundusmaailmas äramärkimist väärib.

Üle 12 aasta juhtis ta Postimehe Grupi reklaamiosakonda, omandades Schibstedi kontserni parimad müügipraktikad. Viimati oli ta ametis Eesti Rahvusringhäälingu turundusjuhina, koordineerides kõigi ERR brändide (ETV, ETV2, ETV+, Jupiter, Lasteekraan, Vikerraadio, Klassikaraadio, R2, Raadio 4, Raadio Tallinn, Raadioteater, err.ee, rus.err.ee, news.err.ee) turundust.

Tihedad kokkupuuted ajakirjanike ja meediaga on rikastanud arusaamu infoühiskonnast ja võimaldavad terviklikku vaadet ajakirjandusele.

Tema esimeseks õpitud erialaks on inglise filoloogia. Viiekümne kuue aastasena otsustas ta teha elus kannapöörde ning asus õppima andragoogikat Tallinna Ülikoolis. Magistrandi ja kaasõppejõuna loeb ta praegu kommunikatsioonioskuste ainet Haridusteaduste Instituudis ning kliendisuhtluse ainet Balti Filmi- ja Meediakoolis.

Läbi oma ettevõtte konsulteerib ning pakub koolitusi turunduse, kliendisuhtluse ja võõrustamise vallas. Kõik tema koolitused lähtuvad andragoogilistest printsiipidest.

Loe lähemalt kodulehelt:

https://www.northernlights.ee/

Sotsiaalmeedia konto peegeldab nii professionaalset identiteeti kui väärtusi:

https://www.facebook.com/marika.jahilo/

Marika Jahilo

Mob: + 372 53456798