Kinkides keeli, kingid maailma ja säästad planeeti

03. detsember 2019

Teeks sel aastal teisiti! Kingiks endale, sõpradele, lähedastele ja töökaaslastele hoopis võimaluse uut keelt õppida! Või juba õpitut korrata!

Sellisel moel säästame loodust ja kingime midagi, mis ei vanane, on alati kaasas, aitab suhelda ja avab tee uute võimaluste ja kultuurideni.

Keeli omandatakse väga erinevalt. Emakeel on esimene, mida kuuleme ja milles ennast edaspidi kõige paremini väljendame. Siis tulevad kohustuslikud koolitunnid ja sealtkaudu juba esimene teadlik keeleõppe kogemus: peamiselt innustav ja edasiviiv, vahel mitte nii positiivne. Edasine sõltub meie vajadustest ja valikutest. Keel ei tunne piire ja väikese rahvana on keelteoskus meile väga vajalik. Tsiteerides Nelson Mandelat-: “Suheldes inimesega keeles, mida ta mõistab, puudutad sa tema pead. Suheldes inimesega tema emakeeles, puudutad sa tema südant.”

Kahekümne viie tegutsemisaastaga on Multilingua Keelekeskusel olnud rõõm ja au jagada keeleõppevõimalusi tuhandetele inimestele. Kogu selle aja on Multilingua ise samuti õppinud ja arenenud. Nii leidubki tänases valikus erinevaid keeleõppe võimalusi absoluutselt igaühele: täiskasvanutele ja lastele, koos ja üksinda, Eestis või välismaal. Uudsete õppevormide tutvustamiseks on allpool lühike iseloomustus kõigi pakutavate variantide kohta. Huvi korral võtke kindlasti julgelt Multilinguaga ühendust ja/või uurige kodulehelt põhjalikumaid kirjeldusi.

Kinkekaardi vormistamiseks helistage 6408540 või kirjutage info@multilingua.ee .

Loodame väga, et mõni pakutavatest keeleõppevõimalustest leiab tee Teie lähedaste kingikotti!

Täismahus artikli lugemiseks:

https://www.personaliuudised.ee/sisuturundus/2019/12/03/kinkides-keeli-kingid-maailma-ja-saastad-planeeti