Mais tee algust intensiivkursusega või vali mõni pikem kursus suveks!

Mais pakume minigrupis kolmenädalasi intensiivkursuseid eesti, vene ja inglise keeles ning kahenädalasi kursuseid hispaania, hollandi, itaalia, kreeka, portugali, prantsuse, rootsi, saksa ja soome keeles.  Samuti on võimalus valida pikemaajalisi kursusi suveks.

Hetkel saavad kursused toimuda vaid distantsõppena, mis võimaldab Sul õppida, kus iganes Sa ei viibiks. Kui tunned, et täpselt ei tea, kuidas keeleõppega pihta hakata või ka keeleõppe teekonda jätkata, siis pakume Sulle tasuta nõustamist, mille kohta saad lähemalt lugeda siin.

Juhime tähelepanu ka töötukassa projektile “Tööta ja õpi”, mille raames on töötavatel inimestel võimalus taotleda täiendõppe rahastust. Vaata palun lähemalt siin.

Soovist ettevõtte- või asutusesisese koolituse läbiviimiseks anna palun märku koolitusjuht Eike Lebbinile, kirjutades " target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-cke-saved-href="http://eike@multilingua.ee"> või helistades numbrile 51 990 737.

Kursuste kava

KUUPÄEVAD TUNDIDE ARV
ak.t. /
iseseisvat tööd
KURSUSE NIMETUS VORM HIND (Täishind/
Soodushind)
3.05-20.08.2021 60/40 Suhtluskeele kursus: eesti, inglise, vene Kontakt/Distants 768/684
3.05-22.07.2021 48/24 Suhtluskeele kursus: soome, rootsi, hispaania, saksa, prantsuse, kreeka, portugal Kontakt/Distants 576/519
3.-20.05.2021 48/24 Intensiivkursus minigrupis:
eesti, inglise, vene suhtluskeel
Distants 576/519
10.-21.05.2021 32/18 Intensiivkursus minigrupis: hispaania, hollandi, itaalia, kreeka, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome suhtluskeel Distants 384/345,6

NB! Kiirele reageerijale soodushind ja jätkukursuselt 15% allahindlust. Soodushinna kehtivust vaata palun keele lingile klikates.

Selleks, et endale sobiv keelekursus välja valida, soovitame Sul eelnevalt teha KEELETEST, kui Sa ei ole just valimas jätkukursust. Kiirele reageerijale kehtib soodushind ja soovime anda Sulle ka lisaboonuse. Nimelt, läbides ühe keelekursuse, saad jätkukursuselt 15% allahindlust täishinnast. Eduka keeleõppe puhul on väga oluline, et see ei jääks pooleli, vaid täiendaksid ennast pidevalt.

Multilinguas saab õppida 20 võõrkeelt: araabia, eesti, hiina, hispaania, hollandi, inglise, itaalia, jaapani, kreeka, läti, norra, poola, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome, taani, türgi ja vene keelt.

Kui Sa endale sobivat keelekursust ei leia, siis kirjuta palun meile: . Ka kõikide teiste küsimuste puhul saad sellel aadressil pöörduda. Kui tunned, et hetkel ise siiski keelekursust läbida ei soovi, kuid tead, kedagi, kes seda sooviks, siis on Sul võimalus teha talle kingitus KINKEKAARDI näol.

PANE TÄHELE:

  • Multilingua Keelekeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner, mis võimaldab Sul töötukassa kliendina taotleda kursuse hüvitamist. Vaata palun lähemalt SIIN. Samuti pakub töötukassa teisi võimalusi töötaja koolituskulu hüvitamiseks, millest kirjutasime üleval pool.
  • Õppijal on õigus tasuda keelekursuste eest osade kaupa, maksimaalselt kuni kolmes osas konkreetse Multilingua Keelekeskuse poolt kehtestatud maksegraafiku alusel, mis fikseeritakse õppijaga sõlmitavas koolituslepingus.
  • Õppijal on õigus -5% püsikliendisoodustusele kursuse täishinnast, kui ta on eelnevalt osalenud Multilingua Keelekeskuse keelekursusel viimase 5 aasta jooksul.
  • Eesti keele tasemeeksami edukalt sooritanutele hüvitab SA Innove koolituskulud 384 euro ulatuses. Loe lähemalt www.innove.ee.