Multilingua Keelekeskus esimest korda Äripäeva Gaselli TOPis

Multilingua Keelekeskus OÜ jõudis esimest korda Äripäeva Gaselli TOPi. Ettevõte on suutnud kasvatada kolme aastaga käivet ja kasumit poole võrra. Tänu sellisele kiirele kasvutempole andis juhtiv majandusleht meile gasellettevõtte tiitli ning samas pärjas ka diplomiga. Multilingua Keelekeskuse juht Malle Nei ütleb, et tunnustamine on alati meeldiv ja Äripäeva Gaselli edetabelisse jõudmine on kindlasti vägagi tõsiseltvõetav.

Mis on olnud need põhilised märksõnad, mis iseloomustavad viimasel kolmel aastal Multilingua Keelekeskuse töid ja tegemisi?

“Viimastel aastatel on meie meeskond kasvanud, oleme tubli ja pühendunud tööpere, kes jagab ühiseid väärtusi ja peab oma töös silmas ettevõtte eesmärke. Oleme aru saanud, et edu tagab pidev areng. Kliendi ootustele vastamine on meie jaoks edasiviiv jõud. Oleme veendunud, et meie põhitegevust ehk õpetamist ei ole võimalik jätkusuutlikult pakkuda kui õpetaja või õppeprotsessi koordineerija ise järjepidevalt ei õpi. Seepärast oleme välja töötanud ja rakendanud sise- ja väliskoolituste süsteemi kõikidele õpetajatele ja töötajatele. Õpetajatele on loodud võimalus osaleda pikaajalises enesearengu programmis,” märgib Malle Nei.

Gaselli TOPist saab lähemalt lugeda siin.

Multilingua Keelekeskusel õnnestus saavutada Äripäeva Koolitusfirmade TOPis tubli 10. koht, millest saad lugeda lähemalt siin.