Swedbanki tagasiside distantsõppe kohta.dets 2020

Swedbanki koolitusspetsialist: rõõmustame väga keeleõppe jätkumise üle distantsilt

Swedbank Akadeemia Eestis koolitusspetsialist Laura Kriska andis tagasisidet, kuivõrd on nende ettevõtte töötajatel sujunud distantsõppele üleminek.

Räägib Laura Kriska:

“Oleme Multilingua Keelekeskusega juba aastaid koostööd teinud ning meie kogemus on alati olnud positiivne. Swedbankis väärtustame avatust, lihtsust ja hoolivust ning just selliste sõnadega võib meie koostööd Multilinguaga iseloomustada.

Multilingua on meie töötajate keeleoskusi aidanud arendada lausa neljas keeles – eesti, vene, inglise ja rootsi keeles. Tänu sellele oleme saanud pakkuda parimaid teenuseid ja ükski probleem pole keelebarjääri tõttu lahendamata jäänud.

Selle aasta kevadel alustasime keeleõppegruppidega olude sunnil virtuaalses keskkonnas. Kuigi see paistis paljudele esialgu hirmutav, siis tänu koolitusjuht Eike ja õpetajate julgustusele olime valmis uued väljakutsed vastu võtma. Toetusime paljuski Multilingua pikaaegsele kogemusele ning virtuaalsete klasside läbiviimise võimekusele, milles me ei pidanud pettuma!

Oleme väga rõõmsad, et saame siiani keeleõppega online formaadi näol jätkata. Meie vahvad välismaalastest töötajad omandasid kevadel eesti keele baasoskused ning saavad tänu sellele sügisel õpingutega jätkata ja oma keeleoskusi veelgi arendada.

Oleme väga tänulikud Multilingua Keelekeskuse tiimile ja õpetajatele professionaalsuse ja mitmekülgse lähenemise eest!”

NB! Loe palun ka YIT Eesti sekretär Ly Pani tagasisidet SIIN.