🎉 Multilingua tähistab oma 30. tegutsemisaastat. Juhhei! Väga palju vanem üks taasiseseisvunud Eestis sündinud eraettevõte olla ei saagi. Seepärast arvame, et see on igati väärikas vanus ja tähistamist väärt.

Selle aasta alguses pidasime maha uue aasta juubelipeo, kuhu olid kutsutud kõik meie maailma parimad õpetajad ja tiimiliikmed. Tähistasime selleks, et saaks mõnusalt kolleegidega koos olla ja võtta aega mälestuste jagamiseks ning uute loomiseks.

Juubelit ei tähista me aga ainult ühe peoga, vaid korraldame rea üritusi terve õppeaasta vältel. Novembris tegime algust rahvusvaheliste kultuurireedetega ja need toimuvad kord kuus kuni maikuuni.
Rühime särasilmselt edasi õilsa eesmärgi nimel, et meie õppijad saaksid võõrkeeled hästi selgeks, et nende elukvaliteet selle läbi paraneks, et nad oleksid rõõmsad ja õnnelikud.

Võtame järjekindlalt väljakutseid vastu, kasutades aastatega kogutud teadmisi täiskasvanuhariduse valdkonnas.
Aitäh T1 Tallinn, restoran Pelm, Skywheel of Tallinn ja fotograaf Heili Laul, kes meid vastu võtsid ja me tähtsa sündmuse professionaalselt ja pühendunult korraldasid.

Täname ka aianduskeskust Hortes, kelle juures kõik peol viibijad saavad endale tubli töö eest Multilinguas soetada toa- või aiakaunistuseks midagi meelepärast.

#multilingua30 #juubel #multilinguakeeltekooljakompetentsikeskus