Public Speaking, Communications and Presentation Skills for Professionals

 Erasmus+ kursus „Public Speaking, Communications and Presentation Skills for Professionals“

Tõepoolest, käisin oktoobri lõpus Maltal asuvas koolis Alpha School of English, et osaleda Erasmus+ projekti  raames koolitusel  „Public Speaking, Communiucations and Presentation Skills for Professionals“.  Paljutõotava kursuse alguses taipasin kohe, et mul oli väga-väga vedanud, kuna koolituse läbiviijaks osutus olema üliprofessionaalne, ülierudeeritud ja ülisuure õpetamiskogemusega Christine Armstrong. Lisaks sellele, et sain nautida kursuse jooksul  ilusat, autentset ning huvitavaid väljendeid ja idioome täis inglise keelt, õppisin kasulikke nippe selle kohta, kuidas avalikult kõnesid pidada ning tõhusalt oma sõnumeid publikule edastada. Olen kindel, et õpetaja töös need oskused ei oma  sugugi väiksemat tähtsust.

Samuti oli mul võimalik põgusalt tutvuda Malta ajaloo ja kultuuriga kuna kursuse osalejatele korraldati ekskursioon Malta pealinna – Vallettasse. Jalutamine mööda linna Christine kommentaaride ja tähelepanekute saatel –  see oli tõeline kirss tordil! See tekitas soovi selle saare unikaalset ja kultuurilises mõttes kirju ajalugu veelgi põhjalikumalt uurida.

Minu südamlikud tänusõnad igati õnnestunud koolitusreisi eest kuuluvad Christinele, koolile „Alpha School of English“, Erasmus+ projektile  ja Multilingua Keelekeskusele! Ja loomulikult – Maltale koos selle lõunamaiselt mõnusa päikese,  paitava tuule ja türkiissinise merega.

 

Multilingua Keelekeskuse inglise ja vene keele õpetaja Margarita Demtšenko