Sügiskursuste kalender – 23. novembrist uued kursused

Multilinguas saab õppida 20 võõrkeelt: araabia, eesti, hiina, hispaania, hollandi, inglise, itaalia, jaapani, kreeka, läti, norra, poola, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome, taani, türgi ja vene keelt.

Kursused toimuvad vastavalt grupi soovidele, kas kontaktõppena klassiruumis, distantsõppes või kahe esimese kombineeritud õppevormis. Ehk et õppija saab ise otsustada, kuidas talle kõige sobivam on. Grupid on väikesed ja teeme endast oleneva, et viirused ei leviks.

NB! Kui olukord nõuab, siis oleme valmis üle minema distantsõppele. Õpetajad on saanud hea ettevalmistuse, aga ka pratkika kursuste läbiviimiseks digikeskkondades. Vaata palun ka meie käitumisjuhiseid!

KUUPÄEVAD TUNDIDE ARV
akadeemilist tundi /iseseisvat tööd
KURSUSE NIMETUS VORM HIND
23.11- 18.03.2021 60/40

suhtluskeele kursus

KÕIK KEELED

kontakt/distants 720 €
648 € (Soodushind)
Kehtib kuni: 17.11.2020
23.11- 30.06.2021 120/80

suhtluskeele kursus

KÕIK KEELED

kontakt/distants 1296 €
1188 € (Soodushind)
Kehtib kuni: 17.11.2020
4.01-19.04.2021 60/40 suhtluskeele kursus
KÕIK KEELEDRegistreerumine:
kontakt/distants 720 €
648 € (Soodushind)
Kehtib kuni: 28.12.2020

 

NB! Kiirele reageerijale soodushind ja jätkukursuselt 15% allahindlust 

Selleks, et endale sobiv keelekursus välja valida, soovitame Sul eelnevalt teha KEELETEST, kui Sa ei ole just valimas jätkukursust. Kiirele reageerijale kehtib soodushind ja soovime anda Sulle ka lisaboonuse. Nimelt, läbides ühe keelekursuse, saad jätkukursuselt 15% allahindlust täishinnast. Eduka keeleõppe puhul on väga oluline, et see ei jääks pooleli, vaid täiendaksid ennast pidevalt.

Kui Sa endale kohe sobivat keelekursust ei leia, siis kirjuta palun meile: . Ka kõikide teiste küsimuste puhul saad sellel aadressil pöörduda. Kui tunned, et hetkel ise siiski keelekursust läbida ei soovi, kuid tead, kedagi, kes seda sooviks, siis on Sul võimalus teha talle kingitus KINKEKAARDI näol.

PANE TÄHELE:

  • Multilingua Keelekeskus on Eesti Töötukassa koostööpartner, mis võimaldab Sul töötukassa kliendina taotleda kursuse hüvitamist. Vaata palun lähemalt SIIN.
  • Õppijal on õigus tasuda keelekursuste eest osade kaupa, maksimaalselt kuni kolmes osas konkreetse Multilingua Keelekeskuse poolt kehtestatud maksegraafiku alusel, mis fikseeritakse õppijaga sõlmitavas koolituslepingus.
  • Õppijal on õigus -5% püsikliendisoodustusele kursuse täishinnast, kui ta on eelnevalt osalenud Multilingua Keelekeskuse keelekursusel viimase 5 aasta jooksul.
  • Eesti keele tasemeeksami edukalt sooritanutele hüvitab SA Innove koolituskulud. Loe täpsemalt www.innove.ee.