Utilitas Tallinn tagasiside keeleõppe kohta: töötajate rahulolu ja kiidusõnad annavad kinnitust, et tegime õige valiku

AS Utilitas Tallinn leidis koostööpartneriks OÜ Multilingua Keelekeskuse 2019. a, kui päevakorda kerkis vajadus töötajate eesti keele oskuse arendamiseks – parandada tööalast toimetulekut, arendada suhtluskeele oskust ja tulemuslikkust eestikeelsete materjalidega töötamisel.

Esimene tore üllatus ilmnes juba hinnapakkumist küsides, kui keelekeskuse koolitusjuht Eike soovitas meil taotleda töötukassast koolitustoetust, mida me ka tegime. Tänu toetusele hüvitatakse meile 80% kulude kogusummast.

Keeletestide läbiviimine ja gruppide moodustamised läksid ladusalt ning esimesed ettevõttesisesed keeleõppe grupid alustasid sügisel, hiljem lisandus veel kaks gruppi. Hea on tõdeda, et keeleõppes kohalkäimise % oli väga kõrge. Mainimist väärt on kindlasti digiõppe kogemus, mis toimus olude sunnil kevadel. Esmalt olime skeptilised, aga tänu koolitusjuhi Eike ja õpetaja Kersti julgustavatele sõnadele, olime nõus seda varianti siiski proovima. Kõik toimis suurepäraselt.

Kõige enam hindame Multilingua keelekeskuse juures personaalset lähenemist ning paindlikkust ja vastutulekut igas küsimuses. Töötajate rahulolu ja kiidusõnad keeleõppe kohta annavad kinnitust, et tegime õige valiku ja meie koostöö jätkub ka edaspidi. Suur tänu professionaalsele ja väga sõbralikule Multilingua keelekeskuse kollektiivile!

Marianne Taberland

Personalijuht

AS Utilitas Tallinn / AS Utilitas Eesti