keelekursused

29. märtsil algavad uued suhtluskeele kursused distantsõppena. Pakume TASUTA nõustamist!

29. märtsil algavad uued suhtluskeele kursused, mis saavad toimuda vastavalt valitsuse korraldusele ainult distantsõppena. Arvuti vahendusel keeleõpe on koroona tõttu muutunud uueks normaalsuseks ja julgustame Sind seda praktiseerima. Meie kogenud inglise keele õpetaja Aino Kuntsel räägib distantsõppe eelistest, mille kohta saad lugeda siin.

Tahame juhtida Sinu tähelepanu töötukassa projektile “Tööta ja õpi”, mille raames on ka töötavatel inimestel võimalus taotleda täiendõppe rahastust. Vaata palun lähemalt siin.

Pakume tasuta keelenõustamist, mille kohta saad lähemalt lugeda siin.

Kursuste kava

KUUPÄEVAD TUNDIDE ARV
ak.t. /iseseisvat tööd
KURSUSE NIMETUS VORM
HIND (Täishind/
Soodushind)
29.03-16.07.2021 60/40 suhtluskeele kursus: vene, inglise, eesti Kontakt/Distants 768/684 eur
29.03-9.12.2021 120/80 suhtluskeele kursus: vene, inglise, eesti Kontakt/Distants 1368/1248 eur
5.04-24.06.2021 48/24 suhtluskeele kursus: soome, rootsi, hispaania, saksa, prantsuse, kreeka, portugal Kontakt/Distants 576/518.40 eur
3.04.-19.06.2021 48/34 inglise keele laupäevane kursus Kontakt/Distants 594/540 eur

NB! Kiirele reageerijale soodushind ja jätkukursuselt 15% allahindlust. Soodushind kehtib kuni: 22.03.2021

Selleks, et endale sobiv keelekursus välja valida, soovitame Sul eelnevalt teha KEELETEST, kui Sa ei ole just valimas jätkukursust. Kiirele reageerijale kehtib soodushind ja soovime anda Sulle ka lisaboonuse. Nimelt, läbides ühe keelekursuse, saad jätkukursuselt 15% allahindlust täishinnast. Eduka keeleõppe puhul on väga oluline, et see ei jääks pooleli, vaid täiendaksid ennast pidevalt.

Multilinguas saab õppida 20 võõrkeelt: araabia, eesti, hiina, hispaania, hollandi, inglise, itaalia, jaapani, kreeka, läti, norra, poola, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, soome, taani, türgi ja vene keelt.

Kui Sa endale sobivat keelekursust ei leia, siis kirjuta palun meile: . Ka kõikide teiste küsimuste puhul saad sellel aadressil pöörduda. Kui tunned, et hetkel ise siiski keelekursust läbida ei soovi, kuid tead, kedagi, kes seda sooviks, siis on Sul võimalus teha talle kingitus KINKEKAARDI näol.

PANE TÄHELE:

  • Multilingua Keelekeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner, mis võimaldab Sul töötukassa kliendina taotleda kursuse hüvitamist. Vaata palun lähemalt SIIN. Samuti pakub töötukassa teisi võimalusi töötaja koolituskulu hüvitamiseks, millest kirjutasime üleval pool.
  • Õppijal on õigus tasuda keelekursuste eest osade kaupa, maksimaalselt kuni kolmes osas konkreetse Multilingua Keelekeskuse poolt kehtestatud maksegraafiku alusel, mis fikseeritakse õppijaga sõlmitavas koolituslepingus.
  • Õppijal on õigus -5% püsikliendisoodustusele kursuse täishinnast, kui ta on eelnevalt osalenud Multilingua Keelekeskuse keelekursusel viimase 5 aasta jooksul.
  • Eesti keele tasemeeksami edukalt sooritanutele hüvitab SA Innove koolituskulud 384 euro ulatuses. Loe lähemalt www.innove.ee.