Koolitused jaanuar-märts

Tutvu õpetajate koolituste tabeliga Google Drive´is, mida näed siin. Liiga pikki koolitusplaane ei julge praegu teha, seepärast oleme värskendanud tabelis info jaanuari, veebruari ja märtsi kohta.
Loodame, et kõik õpetajad saavad hakkama veebikeskkondadega, milles toimuvad tunnid (Zoom, Skype, Teams jne). Kui on küsimusi või uus grupp alustab uues keskkonnas ja tahaks teha proovikõnet/ proovida erinevaid võimalusi, siis palun võtta ühendust Ly () või Janikaga (" target="_blank" rel="noopener noreferrer">).

Koolitus: Veebikeskkondade A&B

Koolituse aeg: 29.01 ja 5.03 kell 15.00
Koolitaja: Ly Leedu
Kirjeldus: Need koolitused on mõeldud õpetajatele, kes tahaksid tundides vahelduseks mõnd põnevat keskkonda kasutada, kes on küll kuulnud Kahootist, sõnapilvest, Learningappsist, Quizizzest, mänginud koolitustel mänge kaasa, aga pole veel ise nendes keskkondades ühtegi mängu loonud. Koolitusel hakkame koos vaatama keskkonna kaupa, kuidas veebipõhist ülesannet/ mängu luua, millised võimalusi mingi keskkond annab ning praktilises osas teeme endale kontod ja loome esimese mängu. Esimeses õpitoas 29.01 vaatleme lähemalt Kahooti ja sõnapilve loomise keskkondi WordClouds ja Mentimeter.

Koolitus: Kuidas metafooridega luua meelepärast õpiteed?

Koolituse aeg: 19.02.2021 kell 15.00-16.30
Koolitaja: Evelyn Soidla
Kirjeldus: Koolitus (moodul) annab ülevaate sellest, kuidas metafooride abil õpiprotsessi luua ja positiivset muutust tekitada. Arutame millistes õpiprotsessi osades saame metafoore kasutada endale kasulikult ning milliseid õppimisega seotud probleeme saame metafooride abil lahendada ja kuidas. Teeme läbi mõned harjutused metafooride kasutamise kohta.