Avatud keelekursused

Multilingua Keelekeskuse õpetajad ootavad Sind e-keeleõppele! Aprilli alguses uued kursused!

Hea keeleõppija!

Multilingua Keelekeskus töötab vaatamata eriolukorrale. Oleme muutnud vaid õppevormi, st et klassiõpe on kuni eriolukorra lõpuni asendunud distantsõppega. Kõik avatud kursuste grupid, individuaalõpe ja ka osad ettevõttesisesed koolitused jätkuvad. Sul on võimalus õppida koos õpetajaga kodust lahkumata. Vaja on vaid internetiühendust, kaamera ja mikrofoniga lauaarvutit, sülearvutit või nutiseadet.

Praeguses situatsioonis kohtuvad õpetaja ja õppijad virtuaalses klassis, kus suheldakse õpetaja juhendamisel. Ka õpilased suhtlevad omavahel. Kuulatakse tekste, loetakse, vaadatakse videoid nagu ikka keeletundides. Videosuhtluseks kasutatakse keskkondi Skype, Zoom, Messenger, Microsoft Teams, Google Meet. Ülesandeid, harjutusi, tekste, videoid, koduseid töid jagab õpetaja Google Classroomis. Õpetajad on saanud sellealase koolituse ning suudavad Sind selles hästi juhendada.

Kasuta karantiinis aega targasti ja registreeru KEELEKURSUSTELE

6. aprillil algavad uued kursused, ja Sul on suurepärane võimalus testida virtuaalset keeleõpet, kui Sa seda varem teinud pole.  Kui oled ka varasemalt sellega kokku puutunud, siis tead, mida oodata. Sul on võimalik karantiinis olles sisukalt ja kasulikult aega veeta. Kasuta ära tekkinud vaba aeg, paranda oma keeleoskust, suurenda konkurentsivõimet, tule (majandus)kriisist välja tugeva ja targemana!

Kõik kursused on kuni 30. märtsini (kaasa arvatud) soodushinnaga! Soodustus on mõnede kursuste puhul enam kui 10%. Kui Sul kohe ei ole võimalik kogu kursuse eest tasuda, siis pakume Sulle võimalust maksta  kolmes osas. Vaata seda lähemalt SIIN (p 6. Koolituse tingimused, koolituse eest tasumine). Õpe toimub minigruppides 4-5 inimesega, mis on väga efektiivne õppevorm, sest saad palju suhelda, palju õpetaja tähelepanu ja individuaalset tuge. Multilingua Keeltekoolis saab õppida 20 keelt.

Vali endale sobiv keelekursus ja registreeru SIIN!

Pane tähele!

OÜ Multilingua Keelekeskus pälvis juba 2006. a tiitli innovaatilise, paindliku ja nüüdisaegse keeleõppeprojekti Multi-skype keeleõppe eest, mille andis haridus- ja teadusministeerium. Multi-skype õpe on üks individuaalõppe vorme, mida täna kasutavad keeleõppijad päris ohtrasti. Lisaväärtusena on mugavus läbi viia tunde endale sobivas asukohas.

Testi oma keeletaset!

Kui Sa ei tea, milline on Sinu keeletase ja millist kursust valida, siis saad kiirelt ja tasuta oma keeletaset testida.

Vaata palun keeleõppe erinevaid võimalusi:

Individuaalõpe – kellele see mõeldud on ja miks see hea on?

Multi-skype keeleõpe – esimene tund tasuta!

Keelekoolitus ettevõtetele – mis on võimalused?

Keeleõpe välismaal – välismaa ja keel tulevad Sinu enda koju, võimalus õppida emakeelt rääkiva õpetaja käe all.

Keeleõppe hüvitamise võimalused – kuidas saan õppida keelt soodsamalt?