"Keeleõpetajast keele coach’iks" programmi lõpetanud

Pressiteade. Esimene lend keele coache saab tunnistused

Multilingua kompetentsikeskuses lõpetab täna esimene lend keele coache, kes on läbinud Multilinguas lansseeritud arenguprogrammi “Keeleõpetajast keele coachiks”. Keele coaching aitab kõrvaldada takistused õppimise protsessis ja aitab õpetajal hoida kokku enda ressursse. Viis värsket keele coachi õpetavad inglise, rootsi ja eesti keelt.

Juba sügisest saavad hakkajad keeleõppijad omandada ülal mainitud keeli coaching’u elementidega rikastatud ja tõhusamal meetodil. Samuti on hea uudis ka praegustele (keele)õpetajatele – järgmine arenguprogrammi lend alustab oktoobris. 

Ootame 6 moodulist koosnevasse koolitusprogrammi kandideerima keskmisest laiema silmaringiga edenemismõtteviisiga praeguseid ja tulevasi õpetajaid. “Kui tahad, et keele õpetamine toimuks õppija vastutusel ja tempos ning õpetajal on suunava toetaja roll, siis on see kursus just Sulle,” märkis Multilingua kompetentsikeskuse õppejuht Janika Toompere. 

Arenguprogrammi viib läbi kogenud koolitaja, coach ja superviisor, inglise filoloog Evelyn Soidla.

Loe programmist lähemalt: https://shorturl.at/iCGXY.

Vaata ka pooletunnist podcasti “Keeleõpetajast keele coachiks“:

Hea ajakirjanik, oled oodatud programmi “Keeleõpetajast keele coachiks” pidulikule lõpetamisele sel reedel, 9. juunil kell 15.30-17 Õpetajate Majja (Gertrudi tuppa)!

Kontakt:

Janika Toompere, 

Multilingua keeltekooli ja kompetentsikeskuse õppejuht 

Meil:  

Mob: 54 510 910

https://multilingua.ee/keeltekool/

https://multilingua.ee/kompetentsikeskus/