Inglise keele päev Multilingua keeltekool ja kompetentsikeskus

Pressiteade. Multilingua kutsub üles osalema inglise keele päeva sündmustel!

23. aprillil tähistab maailm inglise keele päeva ja sellest ei jää kõrvale ka Eesti üks vanim ja tunnustatuim keeltekool Multilingua. ÜRO algatusel markeerib inglise keele päev nii Shakespeare’i sünni- kui surmapäeva, mis on 23. aprillil. Multilingua keeltekoolis õpib hetkel inglise keelt 55 keelegruppi, kus on kokku pea 267 õppijat, lisaks 70 õppijat, kes eelistavad individuaaltunde.

Multilingua kompetentsikeskuse õppejuht Janika Toompere ütleb, et keeleoskus on oluline pädevus, mis avardab maailma ja pakub võimalusi eneseteostuseks kaugemalgi kui Eestis. “Kui erialane inglise keel omandatakse sageli töö käigus, siis igapäevane suhtlus valmistab nii mõnelegi raskusi, olgu siis põhjus oma keeleoskuse alahindamine, liigne tagasihoidlikkus või vähene võimalus vabaks vestluseks. Just see on põhjus, miks otsustasime tähistada inglise keele päeva pop-up keeletunniga,” lisab Toompere. 

Inglise keele päeva tähistab Multilingua reedel, 21. aprillil.

Juba hommikul ootame kõiki huvilisi (alates A2 keeletase) inglise keele pop-up tundi, et suhelda vabas vormis ning turvalises keelekeskkonnas just nendel teemadel, mis osalejaid hetkel enam kõnetavad. Pop-up tundi viivad läbi Multilingua õpetajad Laura Kahju ja Dom BienkowskiPop-up tunnis ei parandata vigu, ei anta hinnanguid – lühidalt, see on kõige meeldivam veebi teel õppimise viis! Tule ja registreeri end tasuta näidistundi siin: bit.ly/3UBmt7p

Kell 10 tulevad külla Tallinna Reaalkooli 8. klassi õpilased koos õpetaja Tuuli Talviste Laanega, et vastata Inglismaa ajaloo ainelise viktoriini küsimustele. Kõiki viktoriinis osalejaid ootab värske kringel.

English Day sündmused Multilinguas reedel, 21. aprillil 2023

  • Kl 10.00 Inglismaa ajaloo viktoriin 8. klassi õpilastele, Multilingua keeltekoolis ja kompetentsikeskuses, Roosikrantsi 11, Tallinn
  • Kl 10.30 Inglise keele näidistund Pop-Up English Class – veebis
  • English Language Coaching – õppijast lähtuvat keeleõppe meetodit tutvustav podcast avaneb Multilingua YouTube kanalil: https://www.youtube.com/@multilinguakeeltekooljakom1538.

Kõik huvilised on teretulnud liituma Multilingua inglise keele päeva sündmustega ja avastama innovaatilist keeleõpet, mis tõesti toimib!

To pop in or not to pop in – that’s the question.

 

Lähem info: 

Janika Toompere

Multilingua keeltekooli ja kompetentsikeskuse õppejuht 

Meil:

Mob: 54510910

https://multilingua.ee/keeltekool/

https://multilingua.ee/kompetentsikeskus/