Algajate suhtluskeele kursused ja eesti keele eksamiks ettevalmistav kursus 6. aprillist. Vaata soodustust!!

Hea keelehuviline!

Kui tunned, et koduseinad ängistavad ja karantiinis aeg tundub lõputu, siis pakume Sulle võimalust alustada tulevast nädalast (6. aprillist) keele õppimisega. Multilingua Keelekeskus on sujuvalt klassiõppest üle läinud distantsõppele.

Niisiis, kui Sul on olemas internetiühendus, kaamera ja mikrofoniga lauaarvuti, sülearvuti või nutiseade, siis saad keelt õppida kas kodus või ka värskes õhus, kui leiad selleks sobiva koha. Ja Sa ei pea seda üksi tegema, Sind toetavad õpetaja ja teised kursusekaaslased.

6. aprillist suhtluskeele kursused algajatele vene, inglise ja prantsuse keeles. Lisaks eesti keele eksamiks ettevalmistav kursus

6. aprillil algavad suhtluskeele kursused algajatele vene, inglise ja prantsuse keeles. Lisaks alustab Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistamise kursus. Algkursuste põhirõhk on suulise eneseväljendusoskuse arendamisel, kus omandatakse baaskeeleoskus. Kursuse lõppedes peaks õppija oskama suhelda kõige lihtsamates olukordades. Eksamiks ettevalmistamise kursus on mahukam, kestab kauem ja keskendub eesti keele tasemeeksamiks ettevalmistamisele. Arendatakse kõiki osaoskusi, so rääkimine, kuulamine/arusaamine, kirjutamine, lugemine. Seda kõike eksamil ka kontrollitakse.

Minigrupis õppimine võimaldab individuaalset juhendamist

Nimetatud grupid on minigrupid, so 4-5 osalejat. Eesti keele eksamiks ettevalmistamise kursusel on veidi enam õppijaid. Minigrupis õppimine annab hea võimaluse saada õpetajalt individuaalset juhendamist, maksimaalset tähelepanu. Minigrupp on efektiivne õppevorm. Kursuste ajad on Mutlilingua Keelekeskuse kodulehel ära toodud, aga grupid võivad soovi korral aegu muuta omavahelisel kokkuleppel.

Tunnustame väga oma õpetajaid, sest neil on õpetamise kogemust piisavalt ja õppijate tagasiside on olnud väga positiivne. Pealegi on nad särasilmsed ja inspireerivad, kes teevad oma tööd hoole ja armastusega.

Kursustest lähemalt:

Vene keel A1 .1 

Kursuse maht 60 akadeemilist auditoorset tundi (hetkel siis distantsõpet) + 40 tundi iseseisvat õpet.

Õpetaja on  Kseniia Zolotareva

Soodushind: 684 eurot, norm 768 eurot

Inglise keel A1.1

Kursuse maht 60 akadeemilist auditoorset tundi  (hetkel siis distantsõpet) + 40 tundi iseseisvat õpet.

Õpetaja on Kristi Karjatse

Soodushind: 684 eurot, norm 768 eurot

Prantsuse keel A1.1

Prantsuse suhtluskeele kursus 84 ak.t. (50 ak.t. auditoorset-distansõpet ja 34 ak.t. iseseisvat õpet)

Õpetaja on Hannela Tamagno

Soodushind: 579 eurot, norm 612 eurot

Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistamise kursus

200 ak.t. (120 ak.t. auditoorset distantsõpet ja 80 ak.t. iseseisvat õpet)

Õpetaja Kaja Kuuseok

Hind: 1368 eurot

Vaata ka meie eriolukorra uudiskirja, mida ja kuidas saad keelekeskuses õppida!

Eriolukorra uudiskiri