Kristi Karjatse - Multilingua Keelekeskus OÜ

Kristi Karjatse

Loading Kursused

Ametlikult sai minust inglise keele õpetaja 2003. aastal, mil lõpetasin Tallinna Peadgoogikaülikooli inglise filoloogia erialal. Lisaerialana õppisin prantsuse keelt.

Keeleõpetamise kogemus on mul juba 2000. aastast, mil alustasin gümnaasiumiõpetajana õpetades samal ajal hobi korras inglise keelt ka lasteaia lastele. Suurema osa oma õpetajaelust olen veetnud õpetades täiskasvanuid. Olen andnud individuaal- ja grupitunde nii avatud kursustel kui ka erinevates asutustes. Multilinguas õpetan alates 2017. aasta sügisest.

Usun, et keele õppimise juures on oluline õppija ja õpetaja vaheline koostöö. Õppija poolt on avatud suhtumine, positiivne hoiak ja motivatsioon ja õpetaja hooleks jääb siis leida just see, mis seda kõike toidab, toetab ja arendab. Proovin oma töös luua eelkõige sõbraliku, positiivse ja motiveeriva õpikeskkonna, et tekiks julgus katsetada, osaleda, õppida ja areneda. Lisaks sellele, et tunnid on eesmärgistatud ja mitmekülgsed, on seal tavaliselt ka huvitav ja lõbus.

Tagasiside õppijatelt:

Õppija nr 1: “Kursus ületas minu ootusi. Sellest kursusest on väga palju kasu olnud. Õpetaja lähenemine oli minu jaoks uudne ja mänguline, ei tekitanud pingeid. Sain palju kasulikke materjale edaspidiseks. Käsitletud teemad olid praktilised ja vajalikud. Väga tõenäoline, et tulen keeleõppe vajaduse tekkimisel ka edaspidi Multilinguasse õppima.”

Inglise keele kursus 26.04-16.06.2021

Kursuse keeletase: A2 – madalam kesktase

Õppija nr 2: “Sellest kursusest on väga palju kasu olnud. Olen ülirahul! Olen saanud palju praktikat ja võimalusi meenuteda endale asju, mida olen nii ammu koolis õppinud. Mulle väga meeldis õpetaja. Ma juba ammu tahtsin minna kuhugi, kus saaks inglise keelt praktiseerida. Nüüd sain sellise suurepärase võimaluse, kus täpselt vastavalt minu soovitustele ja vajadustele oli võimalus meenutada endale reegleid, ja kõige olulisem – rääkida inglise keeles. Plaanis on minna järgmisele kursusele, ja oleks suurepärane, kui mul veab ja õpetajaks saab jälle Kristi.”

Õppija nr 3: ”Olen väga rahul, ületas isegi minu ootusi. Suurepärane õpetaja, kasulikud viited, harjutused, lingid, ülesanded. Olen käinud Multilinguas ka vene keele kursusel umbes 2 a tagasi. Ka siis oli super kogemus. Jätkake ikka sama ägedalt :)”

Inglise keele kursus: 16.03.2021 – 20.05.2021

Kursuse keeletase: A2 – madalam kesktase

Õppija Anu Kaiv: “Kursus oli õnnestunud, kuna Kristi on väga hea koolitaja – lisaks keelealasele professionaalsusele oskab ta väga hästi kaasata osalejaid, liigub õppijatega nende tempos ja teemades. Kristi suurepärane huumorimeel ja motiveeriv suhtumine toetas õpilasi väga ja aitas “üle elada” ka tundide liikumise veebi. Tunnid olid täis elulisi näiteid ja praktilisi suhtlemissituatsioone. Sügisel kaalun jätkamist.”

Inglise keele kursus: oktoober 2020 – aprill 2021

Kursuse keeletase: B1 – kesktase